1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » A felvételi előkészítők kezdetéről

A felvételi előkészítők kezdetéről

Az első felvételi előkészítőket a szeptember 17-ével kezdődő héten, kedden, szerdán és csütörtökön tartjuk a meghirdetett beosztás szerint. Az előkészítőkre jelentkezett tanulóknak külön értesítést már nem küldünk, kérjük, hogy a választott foglalkozások idejében pontosan jelenjenek meg. A terembeosztás ki lesz függesztve a főbejáraton. A foglalkozásokra csak füzetet és tollat kell hozni.

Az előkészítőkre érkezők figyelmét felhívjuk, hogy a gimnázium környékén este 18 óráig fizetős a parkolás, és a hely is kevés. Az iskola előtti kis utcában (a Nagyszombat utca szervizútján) táblával jelzett várakozási tilalom van érvényben, és a Közterület Felügyelet rendszeresen megbünteti az ezt figyelmen kívül hagyókat. Kérjük ezért, hogy aki teheti, inkább a közösségi közlekedést vegye igénybe.

A még szabad férőhelyekre továbbra is folyamatos a beiratkozás, erről bővebb információt itt olvashatnak.