1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Árpádos öregdiák-találkozó

Árpádos öregdiák-találkozó

Kedves árpádos Öregdiák!

2015. március 3-án (kedden) 18 órai kezdettel tartjuk az idei öregdiák-találkozót. Összejövetelünkön különleges „születésnapot” ünneplünk, az Árpád Gimnázium épülete ugyanis idén 75 éves. Erre az alkalomra iskolatörténeti kiállítással készülünk, melynek középpontjában elsősorban a Nagyszombat utcai épület története, sorsa áll, de természetesen felidézzük az előzményeket is. Így együtt láthatjuk, honnan indultunk, milyen épületekben laktunk az eltelt 112 év alatt. 2009 óta archívumunkban szisztematikusan gyűjtjük az árpádos dokumentumokat (emléktárgyakat, fotókat, albumokat, leveleket stb.), ezt a sokszínű anyagot most a szélesebb közönségnek is bemutatjuk.

Szeretettel várunk minden egykori és jelenlegi árpádost erre az időutazásra.

a szervezők