1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Az iskolai tankönyvrendelésről

Az iskolai tankönyvrendelésről

A következő tanévben a 7-9. évfolyamos tanulók, valamint  a normatív támogatásra jogosult 10-12.  évfolyamos tanulók a tankönyveket, munkatankönyveket és  a munkafüzeteket ingyen kapják. A tankönyveket az adott tantárgy tanulásának befejezésekor, illetve az érettségikor vissza kell adniuk. A munkafüzetekbe, munkatankönyvekbe beleírhatnak. Ha a bejegyzés kiradírozható és a munkafüzet, munkatankönyv még használható állapotban van, köszönettel vesszük, ha visszaadják azt is.

Az a 7-9. évfolyamos tanuló, aki nem szeretne az iskolai könyvtár útján tankönyvet rendelni, az itt jelezze: ronyai.tunde@arpad.sulinet.hu.

A 10-12. évfolyamos, normatív támogatásra jogosult tanulóknak:

A tankönyvrendeléstől elállni csak szeptemberben lehet úgy, hogy a szülőnek kell postán visszaküldeni a tankönyveket. Kérem, ezért nagyon fontolják meg, hogy mit kívánnak megrendelni.

A megrendelt tankönyveket a szuloifelulet.kello.hu oldalon fogják tudni április 24-25-én megnézni és lemondani.

Üdvözlettel: Rónyai Tünde, könyvtáros