1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Eredményeink » OKTV eredményeink (2008-2018)

OKTV eredményeink (2008-2018)

2017/18:

A döntőbe jutottak (9):
Biológia (I. kategória): 40. Bereti Szanna (11.d), tanárai Kis Róbert és Tarlós Péter.
Biológia (II. kategória): 8. Tóth Balázs (12.c), tanára Kovácsné Keszléri Erzsébet.
Dráma: 8. Tóth Balázs (12.b), tanára Molnárné Vámos Katalin.
Fizika
(II. kategória): 4. Marozsák Tóbiás (12.b), tanára Gärtner István.
Informatika
(I. kategória: alkalmazás): 30. Peőcz Krisztián (12.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Informatika
(II. kategória: programozás): 30. Peőcz Krisztián (12.b), 45. Marozsák Tóbiás (12.b), tanáruk Sztojcsevné Fekete Mária.
Kémia
(I. kategória): 19. Marozsák Tóbiás (12.b), tanára Tajtiné Váradi Emőke.
Matematika
(III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 14. Marozsák Tóbiás (12.b), tanárai Kézér Ildikó és Sztojcsevné Fekete Mária.

A 2. fordulóba jutottak még (10):
Angol nyelv (I. kategória): Nagy Ádám és Peőcz Krisztián (12.b), tanáraik Belley Kinga (NÁ) és dr. Széllné Hajdú Indira (PK).
Biológia (I. kategória): Bojtor Bence és Könczöl János (11.a), tanáruk Kis Róbert.
Dráma: János Zsuzsa (12.b), tanára Molnárné Vámos Katalin.
Fizika
(II. kategória): Peőcz Krisztián és Rátkai Petra (12.b), tanáruk Gärtner István.
Informatika
(II. kategória: programozás): Varga Levente (12.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Művészettörténet:
Kardos Orsolya (12.a), tanára Svarczné Micheller Erzsébet.
Történelem: Kirchhof Gréta (11.c), tanára dr. Nánay Mihály.

2016/17:

A döntőbe jutottak (9):
Fizika (I. kategória): 2. Marozsák Tóbiás (11.b), tanárai Gärtner István, dr. Mezei István és dr. Vankó Péter.
Földrajz: 21. Könnyü Emma (12.c), tanára Nánay Mihály.
Informatika (II. kategória): 21. Szalay Bence (12.b), 23. Marozsák Tóbiás, 46. Varga Levente (11.b), tanáruk Sztojcsevné Fekete Mária.
Kémia (I. kategória): 17. Marozsák Tóbiás (11.b), tanára Tajtiné Váradi Emőke.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 37. Marozsák Tóbiás (11.b), tanárai Kézér Ildikó, dr. Mezei István és Sztojcsevné Fekete Mária, valamint 37. Márkus Tamás és Szondy Dániel (12.b), tanáraik Kézér Ildikó, dr. Mezei István és Számadó László.

A 2. fordulóba jutottak még (5):
Biológia (II. kategória): Tóth Balázs (11.c), tanára Kovácsné Keszléri Erzsébet.
Fizika (I. kategória): Peőcz Krisztián (11.b), tanára Gärtner István.
Földrajz: Móra Dominik (12.c), tanára Nánay Mihály.
Magyar irodalom: Kovács Annamária (12.c), tanára Feketéné Kovács Anikó és Simon Péter.
Német nyelv (I. kategória): Tormay Bence (12.d), tanára Csorbáné Tóth Irén.

2015/16:

A döntőbe jutottak (7):
Fizika (II. kategória): 6. Szépfalvi Bálint (12.b), tanára Nagy Attila.
Informatika (II. kategória: programozás): 18. Szalay Bence (11.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 15. Brányi Balázs (12.b), tanárai Koncz Levente, Meszlényiné Róka Ágnes és dr. Mezei István, 21. Kovács Viktória (12.b), tanárai Koncz Levente és Meszlényiné Róka Ágnes, 44. Szalay Bence (11.b), tanárai Kézér Ildikó és Számadó László.
Spanyol nyelv (I. kategória): 28. Nagy Kata (12.b), tanárai Kárpáti Attila és Arányi Réka, 30. Kovács Viktória (12.b), tanára Kárpáti Attila.

A 2. fordulóba jutottak még (7):
Angol nyelv (I. kategória): Szalay Bence (11.b), tanára Kocsis Ágnes.
Fizika (I. kategória): Márkus Tamás és Szalay Bence (11.b), tanáruk Nagy Attila.
Fizika (II. kategória): Bencsik Bálint (12.b), tanára Nagy Attila.
Informatika (II. kategória: programozás): Márkus Tamás (11.b) és Bencsik Bálint (12.b), tanáruk Sztojcsevné Fekete Mária.
Spanyol nyelv (I. kategória): Kiss Diána (12.a), tanára Kocsis Ágnes.

2014/15:

A döntőbe jutottak (14):
Angol nyelv (I. kategória): 7. Garai Luca (12.a), 11. Keszthelyi Erzsébet (12.a), tanáruk Kárpáti Attila.
Angol nyelv (II. kategória): 7. Ciceu Iarina (11.d), tanára Gergely Jánosné.
Biológia (I. kategória): 3. Kardos Ilona (12.b), tanárai Kis Róbert és Ónodi Lívia, 6. Nagy Dániel (12.a), tanárai: Kis Róbert, Sziliné Dienes Irén és Tarlós Péter.
Fizika (I. kategória): 7. Szépfalvi Bálint (12.b), 16. Bencsik Bálint (11.b), tanáruk Nagy Attila.
Fizika (II. kategória): 13. Jakobi Ádám (12.c), tanára Gärtner István.
Földrajz: 13. Pongrácz Dániel (12.b), tanára Nánay Mihály.
Informatika (II. kategória): 34. Bencsik Bálint (11.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Kémia (I. kategória): 23. Harsay Lőrinc (12.b), tanára Kovácsné Keszléri Erzsébet.
Magyar irodalom: 9. Molnár Boldizsár (12.a), tanára Molnárné Vámos Katalin.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 28. Kovács Viktória (11.b), tanárai Koncz Levente és Meszlényiné Róka Ágnes.
Német nyelv (I. kategória): 21. Vadász Dániel (12.c), tanára Serfőző Anikó.

A 2. fordulóba jutottak még (11):
Angol nyelv (I. kategória): Ohno Noriko (11.a), tanára dr. Széllné Hajdu Indira, és Pongrácz Dániel (12.b), tanára Pápai Éva.
Biológia (II. kategória): Tóth Zsombor (11.c), tanára Tarlós Péter.
Biológia (I. kategória): Keglevich Bernát (12.d), tanára Kis Róbert.
Fizika (II. kategória): Erdei Ákos (12.c), tanára Gärtner István.
Informatika (II. kategória): Szépfalvi Bálint (11.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Magyar irodalom: Garai Luca (12.a), tanára Molnárné Vámos Katalin.
Matematika (II. kategória) Erdei Ákos (12.c) és Keszthelyi Erzsébet (12.a), tanáruk Besnyőné Titter Beáta.
Német nyelv (I. kategória): Baumann Brigitta (12.c), tanára Serfőző Anikó.
Történelem: Holczer Balázs (12.c), tanára Varga Júlia.

2013/14:

A döntőbe jutottak (10):
Angol nyelv (I. kategória): 1. Kovács Rebeka (11.a), 9. Garai Luca (11.a), tanáraik Belley Kinga és Kárpáti Attila.
Biológia (I. kategória): 14. Nagy Dániel (11.a), tanárai Kis Róbert és Tarlós Péter, 26. Kardos Ilona (11.b), tanárai Kis Róbert, Kovácsné dr. Csányi Csilla, Magainé Bene Zsuzsanna és Ónodi Lívia, 36. Antal Botond (12.a), tanáraik Kis Róbert és Kovácsné dr. Csányi Csilla.
Földrajz: 23. Pongrácz Dániel (11.b), tanárai Nánay Mihály és Sziliné Dienes Irén 34. Murányi Zsófia (11.d), tanára Nánay Mihály
Magyar irodalom: 6. Könnyü Laura (12.c), tanárai Feketéné Kovács Anikó és Molnárné Vámos Katalin.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 49. Halácsy Gergely (12.b), tanárai Meszlényiné Róka Ágnes és Számadó László.
Német nyelv (I. kategória): 19. Vadász Dániel (11.c), tanára Serfőző Anikó.

A 2. fordulóba jutottak még (16):
Angol nyelv (I. kategória): Ohno Naoki (12.c), tanára Gergely Jánosné.
Angol nyelv (II. kategória): Jaksa Áron (11.a), tanára Kárpáti Attila.
Biológia (I. kategória): Fehér Szabolcs és Kozák Dóra (12.b), tanáruk Kis Róbert, Tamás Zsófia (12.c), tanára Tarlós Péter.
Biológia (II. kategória): Mihályffy Dávid (11.c), tanára Tarlós Péter.
Fizika (I. kategória): Erdei Ákos és Jakobi Ádám (11.c), tanáruk Gärtner István.
Földrajz: Gosztonyi Dorottya (12.b), Kandikó Máté (12.d), tanáruk Nánay Mihály.
Kémia (I. kategória): Tőke Péter (12.b), tanára Tajtiné Váradi Emőke.
Matematika (II. kategória): Erdei Ákos (11.c), tanára Besnyőné Titter Beáta.
Német nyelv (I. kategória): Csicsó Nóra és Holczer Balázs (11.c), tanáruk Serfőző Anikó, Könnyü Laura és Párdányi Dorottya (12.c), tanáruk Csorbáné Tóth Irén.

2012/13:

A döntőbe jutottak (6):
Angol nyelv (I. kategória): 15. Kovács Rebeka (10.a), tanára Kárpáti Attila.
Biológia (II. kategória): 34. Erdélyi Dániel (12.c), tanára Kis Róbert.
Informatika (II. kategória: programozás): 41. Rácz Kristóf (12.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Kémia (I. kategória): 17. Tőke Péter (11.b), tanára Tajtiné Váradi Emőke.
Magyar irodalom: 22. Szerencsés Gabriella (12.c), tanára Molnárné Vámos Katalin.
Spanyol nyelv: 9. Kótai Anasztázia (12.a), tanára Kárpáti Attila.

A 2. fordulóba jutottak még (15):
Angol nyelv (I. kategória): Bogár Anna Gréta (12.a), tanára Pápai Éva, Gaál Gusztáv (11.a), tanára Tamásné Hantos Gabriella, Keszthelyi Gergely (12.b), tanára Tamásné Hantos Gabriella, Ohno Naoki (11.c), tanára Gergely Jánosné, és Terényi Gergely (11.d), tanára Kocsis Ágnes.
Biológia (II. kategória): Schlarb Zsófia (12.c), tanára Kis Róbert.
Filozófia: Bogár Anna Gréta (12.a), tanára Simon Péter.
Fizika (I. kategória): Halácsy Gergely (11.b), tanára Nagy Attila.
Fizika (II. kategória): Rácz Kristóf (12.b), tanára Gärtner István.
Földrajz: Kandikó Máté (11.d) és Kiss Dániel (12.b), tanáruk Nánay Mihály.
Informatika (II. kategória: programozás): Dániel Márton (12.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Magyar irodalom: Könnyü Laura (11.c), tanárai Feketéné Kovács Anikó és Molnárné Vámos Katalin.
Matematika (II. kategória): Nagy Attila (12.a), tanára Gyanó Éva.
Történelem: Kovács Bence (12.b), tanárai dr. Szendi Emma és Fazekas Ibolya.

2011/12:

A döntőbe jutottak (3):
Földrajz: 9. Ludas Dániel (12.b), tanára Sziliné Dienes Irén, 27. Kiss Dániel (11.b), tanára Nánay Mihály.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 26. Dankó Levente (12.b), tanárai Koncz Levente és Sztojcsevné Fekete Mária.

A 2. fordulóba jutottak még (14):
Angol nyelv (I. kategória): Forintos Gábor (12.b), tanára Gergely Jánosné, Keszthelyi Gergely (11.b), tanára Tamásné Hangos Gabriella, és Terényi Gergely (10.d), tanára Kocsis Ágnes.
Biológia (I. kategória): Balogh Szabina (12.d), tanára Kovácsné Keszléri Erzsébet.
Biológia (II. kategória): Erdélyi Dániel (11.c), tanára Kis Róbert
Fizika (I. kategória): Dániel Márton, Fodor András, Keszthelyi Gergely és Rácz Kristóf (11.b), tanáruk Gärtner István.
Fizika (II. kategória): Borsos Dávid (12.b), tanára Gärtner István, és Lakos Zoltán (12.b), tanára Nagy Attila.
Földrajz: Kiss Dániel (11.b), tanárai Nánay Mihály és Sziliné Dienes Irén
Informatika (II. kategória: programozás): Rácz Kristóf (11.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária.
Kémia (I. kategória): Nagyházi Márton (12.a), tanára Tajtiné Váradi Emőke
Történelem: Papp Gergely (12.b), tanára Varga Júlia.

2010/11:

A döntőbe jutottak (3):
Filozófia: 4. Pogácsás Péter (12.d), tanára: Simon Péter.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 36. Dankó Levente (11.b), tanárai Koncz Levente és Sztojcsevné Fekete Mária.
Német nemzetiségi nyelv: 15. Metzler Viktória (11.d), tanára Magyar Margit.

A 2. fordulóba jutottak még (7):
Angol nyelv (I. kategória): Baráth Bence (12.a), tanára Tamásné Hantos Gabriella, Lakos Zoltán (11.b), tanára Gergely Jánosné, és Sass Zoltán (12.b), tanára Lienhardt Krisztina.
Fizika (II. kategória): Lakos Zoltán (11.b), tanárai Nagy Attila és Gärtner István.
Földrajz: Ludas Dániel (11.b), tanára Sziliné Dienes Irén.
Kémia (I. kategória): Nagyházi Márton (11.a), tanára Tajtiné Váradi Emőke.
Matematika (II. kategória): Havasi Kristóf (12.a), tanára Meszlényiné Róka Ágnes.

2009/10:

A döntőbe jutottak (4):
Fizika (II. kategória): 17. Major Péter (12.b), tanára Nagy Attila.
Kémia (I. kategória): 2. Major Péter (12.b), tanára Tóth Judit.
Magyar irodalom: 14. Szauftmann Ivett (12.a), tanára Feketéné Kovács Anikó.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 15. Szabó Zsolt (12.b), tanárai Koncz Levente és Meszlényiné Róka Ágnes.

A 2. fordulóba jutottak még (9):
Angol nyelv: Király Márton és Kiss Dóra (12.a), tanáruk Gergely Jánosné.
Fizika: Kiss Mátyás (12.b), tanára Nagy Attila, és Kozák Balázs (12.c), tanára Gärtner István.
Földrajz: Matits Borbála (11.d), tanára Sziliné Dienes Irén.
Informatika (II. kategória: programozás): Zsigmond Ádám (11.b), tanára Kürtösi Balázs.
Történelem: Horváth Imola, Südi Anna és Szabó Balázs (12.b), tanáruk Varga Júlia.

2008/09:

A döntőbe jutottak (4):
Kémia (I. kategória): 7. Major Péter (11.b), tanára Tóth Judit.
Matematika (III. kategória: speciális matematika tagozatosok): 41. helyezett Bottlik Barnabás és Csizmadia Gábor (12.b), tanáraik Besnyőné Titter Beáta és Sztojcsevné Fekete Mária.
Német nyelv (II. kategória): 41. helyezett Haluk Tibor (11.a), tanára Serfőző Anikó és Nagy Györgyné.

A 2. fordulóba jutottak még (13):
Angol nyelv (I. kategória): Mező Virág (11.a), tanára Gergely Jánosné.
Fizika (II. kategória): Major Péter (11.b), tanára Nagy Attila.
Informatika (I. kategória: alkalmazás): Bartha Zsolt, Gál Balázs, Gazdi László és Richolm András (12.b), tanáraik Kürtösi Balázs és Sztojcsevné Fekete Mária.
Informatika (II. kategória: programozás): Csizmadia Gábor (12.b), tanára Sztojcsevné Fekete Mária).
Kémia (I. kategória): Lővei Péter (11.b), tanára Tóth Judit.
Magyar irodalom: Szauftmann Ivett (11.a), tanára Feketéné Kovács Anikó.
Német nyelv (I. kategória): Szauftmann Ivett (11.a), tanára Serfőző Anikó és Nagy Györgyné.
Német nyelv (II. kategória): Vadász Gergő (11.a), tanára Serfőző Anikó és Nagy Györgyné.
Történelem: Südi Anna és Szabó Zsolt (11.b), tanáruk Varga Júlia.