1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Érettségi-továbbtanulási tájékoztató

Érettségi-továbbtanulási tájékoztató

2019. november 18-án (hétfőn) 17 órakor a nagyelőadóban az érettségiről és a továbbtanulásról tart tájékoztatót Koncz Levente igazgatóhelyettes. A tájékoztatóra szeretettel várjuk elsősorban a szülőket, de diákjaink előtt is nyitott az esemény.

A tájékoztatóra érkezők figyelmét felhívjuk, hogy a gimnázium környékén este 18 óráig fizetős a parkolás. Az iskola előtti kis utcában (a Nagyszombat utca szervizútján) táblával jelzett várakozási tilalom van érvényben, és a Közterület Felügyelet rendszeresen megbünteti az ezt figyelmen kívül hagyókat. Az iskola udvarán ezért (kapacitásunk erejéig) parkolási lehetőséget biztosítunk az autóval érkezőknek. Az udvarra a Szőlő utcai kapun át hajthatnak be. Az autók leparkolása után a gimnázium épületébe a főbejáraton át léphetnek be, mely az udvar bejáratától a Szőlő utca-Nagyszombat utca útvonalon kb. 100 méteres sétával érhető el. Aki pedig megteheti, azt kérjük, hogy vegye igénybe a közösségi közlekedést.