1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Címlap » A háziversenyek végeredménye

A háziversenyek végeredménye

Idén nyilvános eredményhirdetést nem tudunk tartani, ezért honlapunkon hozzuk nyilvánosságra a háziversenyek végeredményét.

ANGOL NYELV
7. évfolyam
1. Lévay Ambrus 7.A
2. Bereczki Lili 7.A
3. Ivankovic Egon 7.A

8. évfolyam
1. Németh Ferenc 8.A
2. Horváth Kiara 8.A
3. Robert Amelie 8.B

9. évfolyam
1. Radnai Réka 9.A
2. Kovács Dominik 9.B
3. Hercik Gergely 9.A
3. Papp Anna 9.A

10. évfolyam
1. Füleki Regina 10.A
2. Pintér Boldizsár 10.A
3. Könye Sólyom 10.A

Kategóriájában 1. helyezett, különdíj
Kocsis Adél 11.D

BIOLÓGIA
1. Izsa Jenő 7.C
2. Izsa Bernadett 9.C
3. Csináth Nóra 9.C

FÖLDRAJZ
1. Picciano Alisia 10.B
2. Lakatos Liza 8.C
3. Schleier Anna 9.B

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

SZÉP MAGYAR BESZÉD
7-9. évfolyam
1. Petrov Sára 8.A

10-12. évfolyam
1. Reinhardt Bora 10.C
2. Lénárt Bettina 11.D

ISKOLAI HELYESÍRÁSI VERSENY
7. évfolyam
1. Szalma Lilien 7.C
2. Szabó Mihály 7.B
3. Bíró Barnabás 7.A és Rich Liliána Néva 7.C

8. évfolyam
1. Buday Gergely 8.C
2. Németh Ferenc 8.A
3. Hortolányi Alex 8.A és Horváth Lóránt 8.B

MAGYAR HÁZIVERSENY
7-9. évfolyam
1. Judli-Szabó Lili és Makrai-Kis Judit 7.C
2. Izsa Jenő és Bíró Bálint Zsolt 7.C
3. Buday Gergely és Vankó Dániel 8.C

10-12. évfolyam
1. Bódi Eszter és Macsók Fanni 12.C
2. Veress Vivien és Szilágyi Léna 10.A
3. Fábos Liza és Osztrovka Cintia 11.C

MATEMATIKA
7. évfolyam
1. Farkas Krisztina 7.B
2. Fodor Dóra 7.B
3. Janky Zsombor Máté 7.B

Nem tagozatosok
1. Dózsa Liána 7.C
Dicséret: Ivankovic Egon 7.A

8. évfolyam
1. Duchon Márton Gergő 8.B
2. Vida Zsombor 8.B
3. Rassai Amanda Patrícia 8.B

Nem tagozatosok
1. Fekete Dóra 8.C

9. évfolyam
1. Hartmann Botond 9.B
2. Vankó Lóránt 9.B
3. Bundik Brigitta 9.B

Nem tagozatosok
1. Izsa Bernadett 9.C

10. évfolyam
1. Mohay Lili 10.B
2. Szalai Henrietta 10.B
3. Bánó Bulcsú 10.B

Nem tagozatosok
Dicséret: Kövécs Laura 10.A

11. évfolyam
1. Varga Péter 11.B
2. Peőcz Richárd 11.B
3. Rassai Erik 11.B

12. évfolyam
1. Szigeti Donát 12.D

NÉMET NYELV

NÉMET MINT 1. IDEGEN NYELV
1. Parádi Enikő 10.D és Paták Balázs 10.C
2. Paul Zsófia 10.C
3. Bodrogvári Eszter 10.C és Freisleben Csulla 10.C

NÉMET MINT 2. IDEGEN NYELV
1. Antal Laura 11.A
2. Szabó Bence 11.C és Nikolov Teodor 11.A
3. Tálas Soma 11.B