Főoldal » Archívum » Információ a jövő évi tankönyvrendeléssel kapcsolatban

Információ a jövő évi tankönyvrendeléssel kapcsolatban

Tisztelt Szülők!

Az innen letölthető táblázatban találják gyermekük jövő évi tankönyvrendelésének egy részletét. Azok a könyvek szerepelnek itt, amelyekből a teljes osztály tanul és amelyeket az iskola kötelezően előír.

A könyvek a jövőre érvényes számozással évfolyamonként, ezen belül tagozatok szerinti csoportosításban találhatóak.

Kérem, ellenőrizze, hogy valamennyi tankönyvre szüksége van-e gyermekének.

Ha mindegyik könyvre szükségük van, nem kell visszajelzést küldeni.

Ha valamelyik tankönyvet nem kívánják megrendelni, akkor:

• töltse le a táblázatot saját gépére
  • keresse meg a gyermeke jövőre érvényes évfolyamának megfelelő munkalapot a táblázatban
  • a megfelelő, piros betűszínnel is jelzett cellába írja be gyermeke nevét, jövőbeni osztályát és tagozatának nevét
  • a táblázat utolsó, vastagon keretezett, szürke hátterű oszlopában 1-gyel jelöljék azt a könyvet, amely gyermeke tagozatának oszlopában szerepel, de nem kívánják megrendelni (olyan könyvet nem kell lemondani, amit gyermeke tagozatának nem rendeltünk meg)
  • a módosított táblázatot mentse el és csatolt fájlként küldje el a táblázatot címemre!

Határidő: 2014. április 26.

Köszönettel: Rónyai Tünde
könyvtárostanár