1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Interaktív órák a biztonságos internethasználatról

Interaktív órák a biztonságos internethasználatról

A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat az Európai Unió „Safer Internet Program” támogatásával iskolai foglalkozásokat tartott az Óbudai Árpád Gimnáziumban.

Szeptember 21-én Bőjte Zsófia  a Gyermekmentő Szolgálat képviselője tartott interaktív órát három osztályban: a  7.a, 8.c és 9.a osztályokban. Az osztályfőnöki óra keretében a gyerekek interaktív előadást hallgattak, rövid filmeket nézhettek meg, és megbeszélhették saját tapasztalataikat, kérdéseiket szakértő segítségével a biztonságos internet használattal kapcsolatban. A foglalkozások nagyon jól sikerültek, mind a diákok, mind a tanárok hasznosnak tartották az órákat.