1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » 2015-16 Magyar nyelv és irodalom

2015-16 Magyar nyelv és irodalom

Tanulóink eredményei a 2015/16-os tanévben.

A tanuló neve, osztálya A verseny megnevezése Az elért eredmény Felkészítő tanár
Tóth Balázs 10.b Nemzeti Színház és a Magyar Versmondók Országos Szervezete által rendezett szavalóverseny Középdöntőbe jutott Molnárné Vámos Katalin
János Zsuzsa 10.b Arany János Irodalmi Verseny Bronz diploma Molnárné Vámos Katalin
Feliner Mihály 8.b Fővárosi szavalóverseny 8. hely Feketéné Kovács Anikó
Tóth Balázs 10.b Hazafias költészet a magyar irodalomban (fővárosi) 2. hely Molnárné Vámos Katalin
Harangozó Lilla 7.a Vers- és Prózamondó Verseny (kerületi) Különdíj Feketéné Kovács Anikó
Fleiner Mihály 8.b Vers- és Prózamondó Verseny (kerületi) 1. hely Feketéné Kovács Anikó
János Zsuzsa 10.b Arany János Irodalmi Verseny Döntőbe jutott Molnárné Vámos Katalin
Baráth Petra 10.a Implom József Helyesírási verseny (fővárosi) 15. hely Fülöp Katalin
Bundik Barbara 7.c Kerületi vers- és prózamondó verseny 3. hely Molnárné Vámos Katalin
Karádi Levente 7.b Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (kerületi) 3. hely Simon Péter
Borkuti Dóra 8.a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (kerületi) 7. hely Makkné Kende Adrienn
Fábos Liza
Kővári Kinga
Osztrovka Cintia
Maier Noémi 7.c
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2. hely Molnárné Vámos Katalin, Balázs Brigitta (tanárjelölt)
Hajagos Enikő
Keresztényi Zsófia
Kovács Aliz
Harangozó Lilla 7.a
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 4. hely Feketéné Kovács Anikó
Bánlaki Artúr
Karádi Levente
Rittgasszer Tamás
Simon Gergely 7.b
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 4. hely Simon Péter
Nagy Dorottya Róza
Pásztor Csilla
Sápi Nóra
Kenderes Panna 8.a
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 4. hely Makkné Kende Adrienn
János Zsuzsa 10.b Arany János Irodalmi Verseny Dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Karádi Levente 7.b Iskolai helyesírási verseny 1. hely Simon Péter
Fazekas Luca 7.b Iskolai helyesírási verseny 2. hely Simon Péter
Roscini Gabriele 7.a Iskolai helyesírási verseny 3. hely Feketéné Kovács Anikó
 Borkuti Dóra 8.a  Iskolai helyesírási verseny  1. hely Makkné Kende Adrienn
Németh Emilia 8.a Iskolai helyesírási verseny 2. hely Makkné Kende Adrienn
Csics Dorottya 8.c,
Fenyő Csillag 8.a
Iskolai helyesírási verseny 3. hely Molnárné Vámos Katalin, Makkné Kende Adrienn