Főoldal » Közösségeink » Szociális segítő

Szociális segítő

Az iskolai szociális segítővel való kapcsolat egy olyan személyes segítői kapcsolat, ahol azokra a kérdésekre, problémákra keressük közösen a választ, amire elsőre úgy tűnik, talán nincs is megoldás.

Diákok, szülők és pedagógusok megkeresését egyaránt várom.

Diák vagy és úgy érzed, össze vagy zavarodva, aggódsz az iskolai vagy otthoni dolgok miatt, valami hiányzik, összetűzésbe kerültél valakivel, támogatásra lenne szükséget, kérdésed van, jó lenne, ha valaki meghallgatna; nem tudod, mit csinálj? Ha ilyen vagy hasonló kérdéseid vannak, szeretettel várlak!

Szülőként úgy érzi, hogy szeretné valakivel megbeszélni a gyermekével kapcsolatos nehézségeit, családon belüli konfliktusai, élethelyzetből adódó elakadásai vannak, esetleg szociális ügymenetben való támogatásra lenne szüksége? Keressen nyugodtan!

A személyes segítői kapcsolaton kívül prevenciós csoportfoglalkozások megtartásában veszek részt osztályfőnöki órák, tematikus napok, illetve délutáni klubfoglalkozások keretén belül.

Elérhetőségek:

Herman Annamária