Főoldal » Eredményeink » Diákok eredményei 2020/21

Diákok eredményei 2020/21

Tanulóink országos szintű versenyeredményei a 2020/21-es tanévben.
Az oldalt folyamatosan frissítjük.

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) 2. fordulójába jutottak:
Történelemből Csizmadia Gábor és Horváth Miklós (12.a), tanáruk dr. Nánay Mihály.
Földrajzból
Tálas Soma (12.b), tanárai dr. Nánay Mihály és Sziliné Dienes Irén.

A Közép-európai Informatikai Diákolimpián (CEOI) ezüstérmes és 14. helyezett Tóth Gellért (12.b), 33. helyezett Varga Péter (12.b). Felkészülésüket Sztojcsevné Fekete Mária segítette.

A IV. Európai Fizikai Diákolimpián a magyar csapat tagja volt és dicséretben részesült Marozsák Tádé (tavalyi 12.b), felkészítő tanára Gärtner István.

A 2019/20-as tanévről elhalasztott versenyek eredményei:

A Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja által szervezett országos német verseny döntőjében 6. helyezett a 11.c csapata (tagjai: Farkas Hanna, Paták Balázs, Sax Anna), 7. helyezett a 10.d csapata (tagjai: Hámori Boldizsár, Ormai Norman, Pozderka Máté), tanáruk Csorbáné Tóth Irén.

A Curie kémiaverseny országos döntőjében 1. helyezett Izsa Jenő (8.c), felkészítő tanárai dr. Tüdős Éva és Izsáné Deák Mária.

A Kalmár László matematikaverseny országos döntőjébe jutott Horváth Lóránt (9.b), tanárai Kézér Ildikó és Sztojcsevné Fekete Mária.

A Hevesy György kémiaverseny országos döntőjében 28. helyezett Izsa Jenő (8.c), felkészítő tanárai dr. Tüdős Éva és Izsáné Deák Mária.

A Kenguru matematikaversenyen a specmatosok között 5., az abszolút sorrendben 17. helyezett Peőcz Richárd (12.b), tanárai Besnyőné Titter Beáta és dr. Vajda István.

A Mikola Sándor fizikaverseny országos döntőjében 44. helyezett Menyhárt Gellért (10.d), tanára Tajtiné Váradi Emőke.

A barcsi angolverseny országos döntőjében 15. helyezett Könye Sólyom (11.a), 17. helyezett Radnai Réka (10.a), tanáruk dr. Széllné Hajdú Indira, 18. helyezett Muhari Emma, 25. helyezett Picciano Alisia (11.b), tanáruk Belley Kinga.

Az Arany János irodalmi verseny országos döntőjében 18. helyezett és bronzdiplomás Farkas Hanna (11.c), 21. helyezett és dicséretet kapott Nagy-György Csenge (11.c), tanáruk Molnárné Vámos Katalin, felkészülésüket segítette még Csányi Levente, Feketéné Kovács Anikó, Móczárné Köves Eszter és Simon Péter.

A Kovács János földrajzverseny országos döntőjében 2. helyezett Tálas Soma (12.b), tanárai dr. Nánay Mihály és Sziliné Dienes Irén.