Főoldal » Felvétel » Felvételi előkészítő

Felvételi előkészítő

Felvételi előkészítő foglalkozások 6. és 8. osztályosoknak (2023/24)

Iskolánk minden évben szervez felvételi előkészítő foglalkozásokat matematikából, magyarból, angol és német nyelvből, valamint természetismeretből. A foglalkozások szeptember közepétől január végéig tartanak. A 2023/24-es tanévben szervezett előkészítőkről szóló tájékoztatónkat itt olvashatják.

Tehetséggondozó szakkör matematikából 5. osztályosoknak (2023/24)

Az Óbudai Árpád Gimnáziumban a 2023/24-es tanévben is elindítjuk matematikából az ingyenes tehetséggondozó szakkört 5. osztályosoknak.
A foglalkozásokat csütörtökönként fél 3-tól fél 4-ig tartjuk a gimnázium földszinti F00 teremben.
Első foglalkozás: 2023. szeptember 21.
A foglalkozásokat Számadó László tanár úr tartja.
A rendelkezésre álló férőhelyek jelenleg elfogytak, várólistára a szamadolaszlo@gmail.com emailcímen lehet jelentkezni.

A szakkörön sok-sok játék segítségével a tanulók közösen fedezhetnek fel matematikai érdekességeket, de lesznek gondolkodtató feladványok és hagyományos versenyfeladatok is. Minden érdeklődő, a matematikát szerető ötödikest szívesen lát a szakkörvezető.