Főoldal » Felvétel » Felvételi előkészítő

Felvételi előkészítő

Felvételi előkészítő foglalkozások 6. és 8. osztályosoknak

Iskolánk minden évben szervez felvételi előkészítő foglalkozásokat matematikából, magyarból, angol és német nyelvből, valamint természetismeretből. A foglalkozások szeptember közepétől január végéig tartanak. A 2019/20-as tanévben szervezett előkészítőkről szóló tájékoztatónkat itt olvashatják.

Tehetséggondozó szakkör matematikából 5. osztályosoknak

Az Óbudai Árpád Gimnáziumban a 2019/2020-as tanévben is elindítjuk matematikából az ingyenes tehetséggondozó szakkört 5. osztályosoknak.
A foglalkozások csütörtökönként fél 3-tól fél 4-ig lesznek a gimnáziumban.
Első foglalkozás: 2019. szeptember 19. (csütörtök)
A szakkör munkájába év közben is be lehet kapcsolódni, előzetes jelentkezés nincs.

A szakkörön a hagyományos, gondolkodtató feladatok mellett logikai feladványokkal, matematikai játékokkal is megismerkedhetnek a matematika iránt érdeklődő gyerekek. A szakkör évtizedes múltja megmutatta, hogy a különböző iskolákból érkező hasonló érdeklődésű, tehetséges gyerekeket a közös gondolkodás és a közös játék összekapcsolja és barátságok is kialakulhatnak.
Minden érdeklődő, a matematikát szerető ötödikest szeretettel várunk a foglalkozásokra.