Főoldal » Eredményeink » Diákok eredményei 2019/20

Diákok eredményei 2019/20

Tanulóink országos szintű versenyeredményei a 2019/20-as tanévben.
Az oldalt folyamatosan frissítjük.

A Kínában megrendezett kajak-kenu maratoni világbajnokságon felnőtt kenu egyesben 9. helyezett Horváth Márton (12.b).

Az Öveges József emlékversenyen fizikából 1. helyezett, matematikból 3. helyezett, összetettben 1. helyezett Hartmann Botond (9.b), tanárai Kürtösi Balázs (fizika), valamint Kézér Ildikó és Nemecskóné Szabó Zsuzsanna (matematika).

A Bolyai matematika csapatverseny országos döntőjébe jutott a Kell nevű csapat. Tagjai: Bodzay Barnabás, Czotter Benedek, Ferencsik Zsombor és Németh Zsombor (8.b), tanáraik Kézér Ildikó és Sztojcsevné Fekete Mária.

Az Izsák Gyula komplex természettudományi versenyen 6. helyezett és a programozás kategória különdíjasa Varga Péter, 12. helyezett Peőcz Richárd (11.b), tanáraik Besnyőné Titter Beáta, Kürtösi Balázs, Sztojcsevné Fekete Mária, dr. Vajda István és Vargáné Szukics Sarolta.

A júliusi bulgáriai U15 vízilabda Európa-bajnokságon győztes magyar válogatott tajga volt Szépfalvi Gergely (9.b).

A júliusi győri junior (U19) kézilabda Európa-bajnokságon győztes magyar válogatott tagja volt Tóth Nikolett (12.b).

A júliusi franciaországi U23 kajak-kenu Európa-bajnokságon kenu egyesben 6. helyezett Horváth Márton (12.b).

A júliusi bakui Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF) az úszásban 3. helyezett 4×100-as női gyorsváltó tagja volt Tankó Beatrix (9.b).

Jó tanuló, jó sportoló

November 5-én adták át az óbudai "Jó tanuló, jó sportoló" ösztöndíjakat és okleveleket. Tanulóink közül kilencen részesültek az elismerésben. tovább olvasom »