Főoldal » Eredményeink » Diákok eredményei 2019/20

Diákok eredményei 2019/20

Tanulóink országos szintű versenyeredményei a 2019/20-as tanévben.
Az oldalt folyamatosan frissítjük.

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) döntőjébe jutottak:
Matematikából (III. kategória: speciális matematika tagozatosok) Marozsák Tádé (12.b), Peőcz Richárd, Rassai Erik és Varga Péter (11.b), tanáraik Besnyőné Titter Beáta (PR, RE, VP), Meszlényiné Róka Ágnes (MT), Számadó László (MT), Sztojcsevné Fekete Mária (RE, VP) és dr. Vajda István (PR).

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) 2. fordulójába jutottak:
Drámából Erdélyi Flóra és Kamuthy Maja (11.c), tanáruk Molnárné Vámos Katalin.
Németből
(I. kategória) Merth Borbála és Rudnai Emma (12.d), tanáruk Magyar Margit.
Angolból (I. kategória) Németh Emília Róza (12.a), tanára Lienhardt Krisztina.
Fizikából
(II. kategória) Marozsák Tádé (12.b), tanára Gärtner István.
Fizikából (I. kategória) Bánóczy Gergő (11.d), tanára Gärtner István.
Matematikából
 (II. kategória: általános tantervűek) Szigeti Donát (12.d), tanára Gyanó Éva.
Informatikából (II. kategória: programozás) Bánlaki Artúr, Tóth Gellért és Varga Péter (11.b), tanáruk Sztojcsevné Fekete Mária, valamit Rátki Barnabás (12.b), tanára Kürtösi Balázs.
Földrajzból Tálas Soma (11.b), tanárai dr. Nánay Mihály és Sziliné Dienes Irén.

A Bolyai matematika csapatverseny (9-12. évfolyam) országos döntőjébe jutott a Pitagoraszi számnégyes nevű csapat. Tagjai: Peőcz Richárd, Rassai Erik, Varga Péter és Virág Levente (11.b), tanáraik Besnyőné Titter Beáta, Sztojcsevné Fekete Mária és dr. Vajda István.

A IX. Ferenczy György zongoraversenyen I. díjat nyert Hegyi Botond András (7.c).

A Bolyai matematika csapatverseny (7-8. évfolyam) országos döntőjében 19. helyezett a Kell nevű csapat. Tagjai: Bodzay Barnabás, Czotter Benedek, Ferencsik Zsombor és Németh Zsombor (8.b), tanáraik Kézér Ildikó és Sztojcsevné Fekete Mária.

A Kínában megrendezett kajak-kenu maratoni világbajnokságon felnőtt kenu egyesben 9. helyezett Horváth Márton (12.b).

Az Öveges József emlékversenyen fizikából 1. helyezett, matematikból 3. helyezett, összetettben 1. helyezett Hartmann Botond (9.b), tanárai Kürtösi Balázs (fizika), valamint Kézér Ildikó és Nemecskóné Szabó Zsuzsanna (matematika).

Az Izsák Gyula komplex természettudományi versenyen 6. helyezett és a programozás kategória különdíjasa Varga Péter, 12. helyezett Peőcz Richárd (11.b), tanáraik Besnyőné Titter Beáta, Kürtösi Balázs, Sztojcsevné Fekete Mária, dr. Vajda István és Vargáné Szukics Sarolta.

A júliusi bulgáriai U15 vízilabda Európa-bajnokságon győztes magyar válogatott tajga volt Szépfalvi Gergely (9.b).

A júliusi győri junior (U19) kézilabda Európa-bajnokságon győztes magyar válogatott tagja volt Tóth Nikolett (12.b).

A júliusi franciaországi U23 kajak-kenu Európa-bajnokságon kenu egyesben 6. helyezett Horváth Márton (12.b).

A júliusi bakui Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF) az úszásban 3. helyezett 4×100-as női gyorsváltó tagja volt Tankó Beatrix (9.b).

Jó tanuló, jó sportoló

November 5-én adták át az óbudai "Jó tanuló, jó sportoló" ösztöndíjakat és okleveleket. Tanulóink közül kilencen részesültek az elismerésben. tovább olvasom »