Főoldal » Eredményeink 19/20 » Két árpádos diák a Közép-európai Informatikai Diákolimpián induló magyar csapatokban

Július 20-21-én rendezték a Nemzetközi Informatikai Diákolimpia (IOI) és a Közép-európai Informatikai Diákolimpia (CEOI) magyarországi válogatóversenyét. A CEOI-n (rendező országként) Magyarország két négyfős csapatot indíthat. A verseny eredménye alapján Varga Péter (11.b) az első, Tóth Gellért (11.b) pedig a második magyar csapat tagja lett. Felkészítő tanáruk Sztojecsvné Fekete Mária volt. Gratulálunk az eredményhez, az augusztusi diákolimpián pedig sok sikert kívánunk versenyzőinknek és az egész magyar csapatnak!