1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Közösségeink » Osztályaink

Osztályaink

Az A osztályok angol, a B osztályok matematika, a C osztályok egyik fele német, másik fele természettudomány, a négyévfolyamos D osztályok egyik fele német nemzetiségi, a másik fele angol tagozatos.

Az osztályfőnökök rövid bemutatkozását itt olvashatják.

2015 óta elballagott osztályaink listáját itt találják.

Osztályaink a 2021/22-es tanévben:

7.a (osztályfőnök: Ecsedi Grácia, osztályfőnök-helyettes: Molnárné Vámos Katalin)

7.b (osztályfőnök: Tarr Levente, osztályfőnök-helyettes: Szabóné Kerekes Kata)

7.c (osztályfőnök: Kovácsné Keszléri Erzsébet, osztályfőnök-helyettes: Hencz Eszter tanárjelölt)

8.a (osztályfőnök: Szalay Katalin, osztályfőnök-helyettes: Kőváriné dr. Fülöp Katalin)

8.b (osztályfőnök: Kárpáti Attila, osztályfőnök-helyettes: Kámán Veronika)

8.c (osztályfőnök: dr. Nánay Mihály, osztályfőnök-helyettes: Halmy Réka)

9.a (osztályfőnök: Szebenyi Katalin, osztályfőnök-helyettes: Gedeon Veronika)

9.b (osztályfőnök: Csányi Levente, osztályfőnök-helyettes: Besenyei Ádám)

9.c (osztályfőnök: Kőrösmezei Sarolta, osztályfőnök-helyettes: Gyanó Éva)

9.d (osztályfőnök: Guoth-Fridrich Erika, osztályfőnök-helyettes: Magyar Margit)

10.a (osztályfőnök: Móczárné Köves Eszter, osztályfőnök-helyettes: Számadó László)

10.b (osztályfőnök: Belley Kinga, osztályfőnök-helyettes: Sztojcsevné Fekete Mária)

10.c (osztályfőnök: Tarlós Péter, osztályfőnök-helyettes: Vargáné Szukics Sarolta)

10.d (osztályfőnök: Seres Dániel, osztályfőnök-helyettes: Simon Péter)

11.a (osztályfőnök: Izsáné Deák Mária, osztályfőnök-helyettes: Pápai Éva)

11.b (osztályfőnök: Kürtösi Balázs, osztályfőnök-helyettes: Kézér Ildikó)

11.c (osztályfőnök: dr. Tüdős Éva, osztályfőnök-helyettes: Blumenau-Szabó Zsuzsanna és Halmy Réka)

11.d (osztályfőnök: Csorbáné Tóth Irén, osztályfőnök-helyettes: Meszlényiné Róka Ágnes)

12.a (osztályfőnök: dr. Széllné Hajdú Indira, osztályfőnök-helyettes: Kőváriné dr. Fülöp Katalin)

12.b (osztályfőnök: Simon Péter, osztályfőnök-helyettes: Csányi Levente)

12.c (osztályfőnök: Kovácsik Antal, osztályfőnök-helyettes: Móczárné Köves Eszter)

12.d (osztályfőnök: Blumenau-Szabó Zsuzsanna, osztályfőnök-helyettes: Svarczné Micheller Erzsébet)