1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Közösségeink » Osztályaink

Osztályaink

Az A osztályok angol, a B osztályok matematika, a C osztályok egyik fele német, másik fele természettudomány, a négyévfolyamos D osztályok egyik fele német nemzetiségi, a másik fele angol tagozatos.

Az osztályfőnökök rövid bemutatkozását itt olvashatják.

2015 óta elballagott osztályaink listáját itt találják.

Osztályaink a 2020/21-es tanévben:

7.a (osztályfőnök: Szalay Katalin, osztályfőnök-helyettes: Kőváriné dr. Fülöp Katalin)

7.b (osztályfőnök: Kárpáti Attila, osztályfőnök-helyettes: Kámán Veronika)

7.c (osztályfőnök: dr. Nánay Mihály, osztályfőnök-helyettes: Halmy Réka)

8.a (osztályfőnök: Szebenyi Katalin, osztályfőnök-helyettes: Gedeon Veronika)

8.b (osztályfőnök: Csányi Levente, osztályfőnök-helyettes: Lienhardt Krisztina)

8.c (osztályfőnök: Kőrösmezei Sarolta, osztályfőnök-helyettes: Fekete Andrea)

9.a (osztályfőnök: Móczárné Köves Eszter, osztályfőnök-helyettes: Számadó László)

9.b (osztályfőnök: Belley Kinga, osztályfőnök-helyettes: Sztojcsevné Fekete Mária)

9.c (osztályfőnök: Tarlós Péter, osztályfőnök-helyettes: Vargáné Szukics Sarolta)

9.d (osztályfőnök: Seres Dániel, osztályfőnök-helyettes: Simon Péter)

10.a (osztályfőnök: Izsáné Deák Mária, osztályfőnök-helyettes: Pápai Éva)

10.b (osztályfőnök: Kürtösi Balázs, osztályfőnök-helyettes: Kézér Ildikó)

10.c (osztályfőnök: dr. Tüdős Éva, osztályfőnök-helyettes: Blumenau-Szabó Zsuzsanna és Halmy Réka)

10.d (osztályfőnök: Csorbáné Tóth Irén, osztályfőnök-helyettes: Meszlényiné Róka Ágnes)

11.a (osztályfőnök: dr. Széllné Hajdú Indira, osztályfőnök-helyettes: Kőváriné dr. Fülöp Katalin)

11.b (osztályfőnök: Czinki József, osztályfőnök-helyettes: Bille-Paulik Rita)

11.c (osztályfőnök: Kovácsik Antal, osztályfőnök-helyettes: Guoth-Fridrich Erika)

11.d (osztályfőnök: Blumenau-Szabó Zsuzsanna, osztályfőnök-helyettes: Svarczné Micheller Erzsébet)

12.a (osztályfőnök: Feketéné Kovács Anikó, osztályfőnök-helyettes: Izsáné Deák Mária)

12.b (osztályfőnök: Simon Péter, osztályfőnök-helyettes: Besnyőné Titter Beáta)

12.c (osztályfőnök: Nemecskóné Szabó Zsuzsanna, osztályfőnök-helyettes: Seres Dániel)

12.d (osztályfőnök: Kocsis Ágnes, osztályfőnök-helyettes: Magyar Margit)