1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Közösségeink » Tantestület

Tantestület

Kérjük, hogy kollégáink fogadóóráján való részvételi szándékukat előzetesen telefonon vagy emailen jelezzék!

 FÉNYKÉP NÉV BEOSZTÁS
(2017/18)
OSZTÁLYFŐNÖK (2017/18) TANTÁRGY FOGADÓÓRA (2017/18)
Ács Imola német, magyar szerda 8:30-9:15
Antal István 2016 Antal István biológia, kémia kedd
8:30-9:15
Béla Krisztina spanyol péntek 9:30-10:15
Belley Kinga 12.d angol hétfő 7:30-8:15
Besnyone Titter Beata Besnyőné Titter Beáta a matematika munkaközösség vezetője matematika, fizika hétfő
11:30-12:15
Blumenau-Szabó Zsuzsanna matematika, fizika  péntek 9:30-10:15
Buncsák Piroska Buncsák Piroska gyermekvédelmi felelős
könyvtárostanár
lásd itt
Czinki József 8.b matmatika, fizika, informatika hétfő
9:30-10:15
Csernus Magdolna Csernus Magdolna a testnevelés munkaközösség vezetője testnevelés szerda
11:30-12:15
Csorbáné Tóth Irén Csorbáné Tóth Irén a német nyelvi munkaközösség vezetője német, orosz csütörtök
9:30-10:15
Csősz Dániel 2016 Csősz Dániel magyar, történelem hétfő 12:35-13:20
Fekete Andrea Fekete Andrea testnevelés szerda
8:30-9:15
Feketéné Kovács Anikó Feketéné Kovács Anikó 9.a magyar, orosz péntek 10:30-11:15
Fazekas Ibolya Galán-Fazekas Ibolya tartósan távol magyar, történelem
Gärtner István Gärtner István fizika csütörtök 10:30-11:15
Gedeon Veronika Gedeon Veronika  tartósan távol matematika, informatika
Gyanó Éva Gyanó Éva 11.a matematika péntek 11:30-12:15
Gyimesi Róbert Gyimesi Róbert igazgató matematika, fizika kedd
15:00-16:00
Izsáné Deák Mária 7.a matematika, kémia szerda 10:30-11:15
Jász Borbála Jász Borbála etika, filozófia csütörtök
11:30-12:15
Jüling Erika Jüling Erika titkárságvezető, közösségi szolgálat koordinátor erkölcstan, hittan kedd
8:30-9:15
Kámán Veronika Kámán Veronika könyvtári asszisztens
Kárpáti Attila Kárpáti Attila spanyol, angol kedd
14:30-15:15
Kéri András biológia, földrajz  kedd 13:40-14:25
Kézér Ildikó Kézér Ildikó matematika, fizika szerda
13:40-14:25
Kis Róbert Kis Róbert általános igazgatóhelyettes biológia, kémia kedd 9:30-10:15
Kocsis Ágnes Kocsis Ágnes 9.d angol, spanyol kedd
9:30-10:15
Koncz Levente Koncz Levente beiskolázási és továbbtanulási igazgatóhelyettes 11.b matematika, informatika csütörtök
11:30-12:15
Kovácsik Antal Kovácsik Antal  8.c német, történelem csütörtök
10:30-11:15
Kovácsné Keszléri Erzsébet Kovácsné Keszléri Erzsébet a természettudományi
munkaközösség vezetője
10.c biológia, kémia kedd
10:30-11:15
Körösmezei Sarolta Kőrösmezei Sarolta német, angol kedd
10:30-11:15
Kőváriné dr. Fülöp Katalin Kőváriné dr. Fülöp Katalin a magyar munkaközösség vezetője 12.a magyar, történelem, néprajz péntek
9:30-10:15
Kúnné Kocsis Erzsébet ének csütörtök
8:30-9:15
Kürtösi Balázs Kürtösi Balázs 7.b fizika, kémia, informatika kedd
8:30-9:15
Lienhardt Krisztina Lienhardt Krisztina 10.a angol, orosz hétfő 13:40-14:25
Lőrincz Andrea Lőrincz Andrea a diákönkormányzatot patronáló tanár  11.c magyar, történelem péntek 10:30-11:15
Magainé Bene Zsuzsanna Magainé Bene Zsuzsanna tartósan távol biológia, földrajz
Magyar Margit Magyar Margit német, hon- és népismeret kedd 12:35-13:20
Kende Adrienn Makkné Kende Adrienn  tartósan távol magyar, német
Meszlényiné Róka Ágnes Meszlényiné Róka Ágnes 10.b matematika, fizika péntek 8:30-9:15
Móczárné Köves Eszter Móczárné Köves Eszter magyar, történelem szerda 10:30-11:15
Molnár Ildikó fizika, matematika szerda 11:30-12:15
Molnárne Vámos Katalin Molnárné Vámos Katalin az osztályfőnöki munkaközösség vezetője magyar, angol, orosz péntek
9:30-10:15
Nagy Attila Nagy Attila a fizika-informatika
munkaközösség vezetője
fizika, informatika, matematika  kedd
10:30-11:15
Nagy Boglárka 2016 Nagy Boglárka magyar, történelem hétfő 12:35-13:20
Nánay Mihály Nánay Mihály földrajz, történelem kedd
10:30-11:15
Nemecskóné Szabó Zsuzsanna Nemecskóné Szabó Zsuzsanna 9.c matematika, fizika kedd 8:30-9:15
Nyeste Katalin Nyeste Katalin 10.d angol, orosz  csütörtök 13:40-14:25
Ónódi Lívia Ónodi Lívia biológia, testnevelés péntek 9:30-10:15
Orosz Erzsébet Orosz Erzsébet kórusvezető ének kedd 11:30-12:15
Pápai Éva Pápai Éva  11.d angol, matematika, kémia szerda 10:30-11:15
Pogányné Miskolczi Enikő angol csütörtök 9:30-10:15
Romhányi András Romhányi András testnevelés kedd 9:30-10:15
Rónyai Tünde Rónyai Tünde a mozaik munkaközösség vezetője
könyvtárostanár
magyar, könyvtár
Schelb Tamás 2016 Schelb Tamás kémia péntek
9:30-10:15
Simon Péter Simon Péter 9.b magyar, filozófia kedd 9:30-10:15
Svarczné Micheller Erzsébet Svarczné Micheller Erzsébet rajz és vizuális kultúra, médiaismeret  kedd 9:30-10:15
Számadó László Számadó László matematika, számítástechnika, földrajz szerda
8:30-9:15
Szebenyi Katalin Szebenyi Katalin angol, francia szerda 9:30-10:15
Dr. Széllné Hajdú Indira dr. Széllné Hajdú Indira
az angol-spanyol-francia-orosz nyelvi munkaközösség vezetője 8.a angol kedd
11:30-12:15
Dr. Szendi Emma dr. Szendi Emma történelem, francia, hegedű hétfő 9:30-10:15
Sziliné Dienes Irén Sziliné Dienes Irén 12.c földrajz, biológia  hétfő 10:30-11:15
Sztojcsevné Fekete Mária Sztojcsevné Fekete Mária 12.b matematika, informatika, kémia kedd 9:30-10:15
Tajtiné Váradi Emőke Tajtiné Váradi Emőke kémia, fizika csütörtök 8:30-9:15
Tallár Tamás Tallár Tamás testnevelés csütörtök 9:30-10:15
Tamásné Hantos Gabriella Tamásné Hantos Gabriella nevelési igazgatóhelyettes angol, magyar kedd 10:30-11:15
Tarlós Péter Tarlós Péter biológia, környezettan szerda 10:30-11:15
Dr. Tüdős Éva dr. Tüdős Éva 7.c kémia, matematika péntek
11:30-12:15
Vajda István dr. Vajda István matematika hétfő 11:30-12:15
Varga Júlia Varga Júlia a történelem munkaközösség vezetője történelem, magyar kedd 10:30-11:15
Vargane Szukics Sarolta Vargáné Szukics Sarolta informatika hétfő 8:30-9:15
Zarándy Kata 2016 Zarándy Kata angol, német hétfő 12:35-13:20
Németh Anna Zombori Anna matematika, angol  péntek 10:30-11:15