Főoldal » Eredményeink » Diákok eredményei 2018/19

Diákok eredményei 2018/19

Tanulóink országos szintű versenyeredményei a 2018/19-es tanévben.
Az oldalt folyamatosan frissítjük.

A nyári csehországi ifjúsági evezős világbajnokságon a fiú nyolcasban 6. helyezett magyar egység tagja volt Talpos Norbert (12.b).

A 2. Európai Fizikai Diákolimpián a magyar csapat tagjaként egyéniben ezüstérmet, a 49. Nemzetközi Fizikai Diákolimpián résztvevő magyar csapat tagjaként bronzérmet nyert, a Középiskolai Matematikai Lapok (KöMaL) fizika pontversenyében 1. helyezett lett Marozsák Tóbiás (2018-ban érettségizett), tanárai Gärtner István és dr. Vankó Péter.

A horvátországi U18-as kajak-kenu maratoni Európa-bajnokság C1 19 km-es számában 1. helyezett Horváth Márton (11.b).

A kajak-kenu diákolimpia országos döntőjében az U18 K2 1000 méteres számban 1. helyezett Sumicz Benedek (12.d) és Zöld Zoltán (11.d), 2. helyezett Magyar Levente és Magyar Nándor (11.c), U18 K1 500 méteren 1. helyezett Istenes Márton (12.b), U15 K1 1000 méteren 3. helyezett Kiss Lilien (9.d), U17 K1 500 méteren 4. helyezett Pálos Panna (11.d).
A szabadidős kategóriában az U18 K1 500 méteres számban 1. helyezett Berdin Laura (12.d), 2. helyezett Sebő Júlia (12.a), a fiúk között 3. helyezett Hellebrandt Huba (11.d).

A Szabari Krisztina fordítási verseny országos döntőjében 6. helyezett Rudnai Emma (11.d).

Az augusztusi lengyelországi U18-as kézilabda világbajnokságon 2. helyezett magyar válogatott tagja volt Tóth Nikolett (11.b).