1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Eredményeink 18/19 » Győzelmek és érmes helyezések a kajak-kenu diákolimpián

Győzelmek és érmes helyezések a kajak-kenu diákolimpián

Szeptember 29-30-án Fadd-Domboriban rendezték meg a kajak-kenu diákolimpia országos döntőjét.
Az U18-as korosztály kajak kettes 1000 méteres számában a Sumicz Benedek (12.d)-Zöld Zoltán (11.d) kettős szerezte meg az első helyet, mögöttük másodikként a Magyar Levente-Magyar Nándor (11.c) páros végzett.
Szintén az U18-as korosztályban kajak egyes 500 méteren Istenes Márton (12.b) nyerte meg a diákolimpiát.
Az U15 korosztályban kajak egyes 1000 méteren bronzérmes lett Kiss Lilien (9.d), míg az U17-es kajak egyes 1000 méteres számban 4. helyezett lett Pálos Panna (11.d).
A szabadidős kategóriában az U18 kajak egyes 500 méteres számban 1. helyezett Berdin Laura (12.d), 4. helyezett Sebő Júlia (12.a), a fiúk között 3. helyezett Hellebrandt Huba (11.d).
Minden egységünknek gratulálunk!

(A felső képen balról jobbra: Magyar Levente, Magyar Nándor, Zöld Zoltán és Sumicz Benedek. Az alsó képen középen Istenes Márton.)