Főoldal » Eredményeink » Tanárok eredményei

Tanárok eredményei

Az iskolában sok magasan kvalifikált, a tanárságot hivatásnak tekintő pedagógus dolgozik. Kollégáink számos jelentős kitüntetés birtokosai is.

PhD fokozattal rendelkezik Kőváriné dr. Fülöp Katalin, dr. Nánay Mihály, dr. Szendi Emma, dr. Tüdős Éva és dr. Vajda István.

Mesterpedagógus fokozattal rendelkezik (2015. január 1-től) Kárpáti Attila, Ónodi Lívia, Rónyai Tünde, dr. Szendi Emma és Tamásné Hantos Gabriella, (2016. január 1-től) Koncz Levente, Molnárné Vámos Katalin és Számadó László, (2017. január 1-től) Kürtösi Balázs és Kőváriné dr. Fülöp Katalin.

Szakvizsgával rendelkezik jelenleg 23 kollégánk: Belley Kinga, Csorbáné Tóth Irén, Fekete Andrea, Gärtner István, Gyanó Éva, Gyimesi Róbert, Kárpáti Attila, Kis Róbert, Koncz Levente, Kovácsné Keszléri Erzsébet, Kőváriné dr. Fülöp Katalin, Kürtösi Balázs, Molnárné Vámos Katalin, Ónodi Lívia, Pápai Éva, Rónyai Tünde, Simon Péter, Számadó László, dr. Széllné Hajdú Indira, Tallár Tamás és Tamásné Hantos Gabriella.

Egyetemi hallgatók gyakorlatát vezeti iskolánkban Fekete Andrea, Kárpáti Attila, Kőváriné dr. Fülöp Katalin, Lienhardt Krisztina, Magyar Margit, Molnárné Vámos Katalin, Nánay Mihály, Orosz Erzsébet, Pápai Éva, Simon Péter, Svarczné Micheller Erzsébet, Számadó László, dr. Szendi Emma, Széllné dr. Hajdú Indira, Tamásné Hantos Gabriella és Varga Júlia.

A Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt kitüntetésben részesült munkája elismeréseként 2005-ben Sarlósné Bánhegyi Lídia.

Budapestért díjban részesült Gyimesi Róbert.

Ericsson a matematika népszerűsítéséért díjban, Beke Manó-emlékdíjban, valamint HunDidac Nagydíjban részesült Számadó László.

Szintén Ericsson a matematika népszerűsítéséért díjban részesült Besnyőné Titter Beáta és Koncz Levente.

Bonis Bona – A Nemzet Tehetségeiért díjban részesült Kárpáti Attila (kiváló versenyfelkészítő), valamint Orosz Erzsébet és Számadó László (kiváló tehetséggondozók).

A tehetséggondozás terén kiemelkedő teljesítményéért adható Graphisoft Alapítvány a Matematika Oktatásért díjban részesült Besnyőné Titter Beáta, Koncz Levente (kétszer), Meszlényiné Róka Ágnes és dr. Vajda István.

Óbudai Pedagógiai Érdemekért kitüntetésben részesült Besnyőné Titter Beáta, Gedeon Veronika, Gergely Jánosné (nyugdíjas), Kőváriné dr. Fülöp Katalin, Molnárné Vámos Katalin, Számadó László és Varga Júlia.

A kerület polgármestere által alapított Karádi Károly-díjban részesült Gyimesi Róbert és Sziliné Dienes Irén.

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata által alapított Tiszavölgyi István-díjban részesült Orosz Erzsébet.

Miniszteri dicséretben részesült Gyimesi Róbert, Nagy Attila, Orosz Erzsébet és Varga Júlia.

A könyvtárostanári hivatásért emlékéremben részesült Rónyai Tünde, Az év ígéretes könyvtárostanára emlékéremben részesült Kámán Veronika. Az elismeréseket a Könyvtárostanárok Egyesülete adományozza.

Kós Károly-díjban részesült Orosz Erzsébet (kétszer).

Bálványos Huba Vizuális Nevelési díjban részesült Svarczné Micheller Erzsébet.

Bajza-Könözsy-díjban részesült Bertha Irma (kétszer), Feketéné Kovács Anikó, Gyanó Éva, Koncz Levente, Kőváriné dr. Fülöp Katalin, Lőrincz Andrea, Molnárné Vámos Katalin, Nagy Attila, Orosz Erzsébet, Rónyai Tünde, Sarlósné Bánhegyi Lídia, Simon Péter, dr. Szendi Emma, Sziliné Dienes Irén, Tajtiné Váradi Emőke, Tamásné Hantos Gabriella és Varga Júlia.

Felsőoktatási Tanulmányi Érdeméremben részesült Besnyőné Titter Beáta.

Rónaszéki László-díjban részesült Gärtner István.

Makó város Közneveléséért díjban részesült Kürtösi Balázs.

A Kós Károly Ének-zene tagozatos Általános Iskola tantestülete által odaítélt Kós-plakettet kapott Varga Júlia.

A Bolyai matematikai csapatverseny tanár kategóriájának országos döntőjében (2015-ben) 1. helyezett lett a matematika munkaközösség csapata (Besnyőné Titter Beáta, Czinki József, Kézér Ildikó, Koncz Levente).

Nánay Mihály elismerése

Nánay Mihály tanár úr elnyerte a Pedagógus Kutatói Pályadíjat, melyet a Magyar Tudományos Akadémia főtitkára adományozott számára "pedagógus munkája mellett elért érdemes tudományos eredményéért". tovább olvasom »