2018. június 8-án adták át az idei év „Bonis Bona – A nemzet tehetségeiért” díjakat a Pesti Vigadóban. Az elismerő címet 2013 óta olyan, a tehetséggondozásban kiemelkedő munkát végző pedagógusok, gyógypedagógusok, szakoktatók, felsőoktatásban dolgozó oktatók, civil szervezetek tehetségsegítői és a tehetséggondozás területén működő szervezetek vehették át, akik tevékenységükkel nagymértékben hozzájárultak tehetséges gyermekek előrehaladásához. Összesen 62 szakember, szervezet és önkormányzat részesült elismerésben a sokéves, eredményes tehetséggondozó munkájáért, köztük Molnárné Vámos Katalin tanárnő, iskolánk magyar nyelv és irodalom, valamint orosz szakos tanára. Az elismeréshez szívből gratulálunk!
NKE Óbudai Árpád Gimnázium NKE Óbudai Árpád Gimnázium