Főoldal » Eredményeink » Diákok korábbi eredményei » Kiemelkedő eredmények 2011/12

Kiemelkedő eredmények 2011/12

ANGOL NYELV
Országos tanulmányi verseny 2. helyezett Garai Luca (10.a), 3. helyezett Ohno Naoki (11.c), 7. helyezett Gaál Gusztáv és Jóni Dániel (11.a), 9. helyezett Kovács Rebeka (10.a).
Felkészítő tanárok: Gergely Jánosné, Kárpáti Attila és Tamásné Hantos Gabriella.

BIOLÓGIA
Árokszállásy verseny: 6. helyezett Nagy Dániel (9.a).
Felkészítő tanár: Sziliné Dienes Irén.

ÉNEK
Tiszán innen, Dunán túl népdaléneklési verseny országos kiemelt arany minősítés Holló Noémi (11.d), arany minősítés Vadvirág énekegyüttes: Siklós Csenge (7.c), Varga Flóra (8.c), Holló Noémi, Őri Annamária, Pittner Fruzsina, Pró Krisztina, Szabó Borbála (11.d), Paulik Rita (12.b).
Felkészítő tanár: Orosz Erzsébet.

FIZIKA
Hatvani István országos fizikaverseny 1. helyezett Bencsik Bálint (9.b), 5. helyezett Gnandt Balázs (tavalyi 9.c), 7. helyezett Brányi Balázs (9.b).
Öveges verseny 6. helyezett Szépfalvi Bálint (8.b), 15. helyezett Hepke Alajos (8.b), 18. helyezett Tóth Zsombor (8.c), 22. helyezett Bencsik Bálint (8.b).
Felkészítő tanárok: Gärtner István és Nagy Attila.

FÖLDRAJZ
OKTV 9. helyezett Ludas Dániel (12.b), 27. helyezett Kiss Dániel (11.b).
Felkészítő tanárok: Nánay Mihály és Sziliné Dienes Irén.

Nemes Tihamér OKSzTV 14. helyezett Bencsik Bálint (8.b).
Felkészítő tanár: Sztojcsevné Fekete Mária.

KÉMIA
A Hevesy György verseny döntőjébe jutott Szalay Bence (7.b) és Tóth Zsombor (8.c).
Az Irinyi János verseny 20. helyezett Tőke Péter (10.b).
Felkészítő tanárok: Kovácsné dr. Csányi Csilla és Kovácsné Keszléri Erzsébet, illetve Bödör Lajos és Tajtiné Váradi Emőke.

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM
Arany János Irodalmi Verseny ezüst diploma (7. helyezett) Török Anna (10.a), bronz diploma Könnyü Laura (10.c).
Implom József Kárpát-medencei Helyesírási Verseny 16. helyezett Könnyü Laura (10.c).
Magyar Scifitörténeti Társaság pályázata 3. helyezett Fodor AndrásKeszthelyi Gergely (11.b).
Márai és kortársai szavalóverseny 2. helyezett, Bánffy György vers- és prózamondó verseny 1. helyezett Slemmer Ádám (11.c).
Országos vitaverseny különdíj Poros Gergely (12.a).
Felkészítő tanárok: Feketéné Kovács Anikó, Király Eszter tanárjelölt, Molnárné Vámos Katalin, Simon Péter.

OKTV 26. helyezett Dankó Levente (12.b).
Arany Dániel verseny 12. helyezett Keszthelyi Erzsébet (9.a), 16. helyezett Halácsy Gergely (10.b).
Varga Tamás verseny 6. helyezett Kovács Viktória (8.b), 27. helyezett Kiss Barnabás (8.b), 28. helyezett Brányi Balázs (8.b), 46. helyezett Szondy Dániel (7.b), 53. helyezett Rosta Gergő (7.b).
A Kalmár verseny 4. helyezett Kovács Viktória (8.b).
Zrinyi verseny 3. helyezett Kovács Viktória (8.b), 20. helyezett Brányi Balázs (8.b).
Gordiusz verseny 12. helyezett Pádár Péter (12.b), 13. helyezett Halácsy Gergely (10.b), Török Ferenc (9.b).
Kenguru verseny 2. helyezett Kovács Viktória (8.b), 4. helyezett Halácsy Gergely (10.b), 6. helyezett Apró Gergely (8.b) és Dankó Levente (12.b), 7. helyezett Hoóz Márton (12.b). Felkészítő tanárok: Besnyőné Titter Beáta, Gyanó Éva, Kézér Ildikó, Koncz Levente, Meszlényiné Róka Ágnes, Számadó László és Sztojcsevné Fekete Mária.

MÉDIA
6. BIG országos filmfesztivál legjobb vágás díja Slemmer Ádám (11.c).
Felkészítő tanár: Svarczné Micheller Erzsébet.

NÉMET NYELV
Nemzetiségi versmondó-verseny 1. helyezett Tóth Bence (10.d).
Felkészítő tanár: Csorbáné Tóth Irén.

SAKK
Diákolimpia 1. helyezett Loránd Norbert (12.b), 16. helyezett Tóth-Katona Tamás (8.b).

TÁJFUTÁS
Diákolimpia 1. helyezett Hajdú Szása (10.b).