Főoldal » Iskolai élet » Kérelmek

Kérelmek

Osztályozóvizsga jelentkezési lap (2018/19-es tanév)

Osztályozóvizsgákat tanévente kétszer (októberben és áprilisban) szervezünk. A vizsgákra egy jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni, mely letölthető innen.
Az előrehozott érettségire jelentkező, nyelvi tanulmányaikat 2019 júniusában befejező 11. évfolyamos tanulóknak nem kell egyénileg jelentkezniük az áprilisi osztályozóvizsgára, őket a nyelvi munkaközösségek jelentkeztetik majd egy csoportos jelentkezési lapon.

Jelentkezési határidő:
Az őszi osztályozóvizsgákra: 2018. szeptember 28. (péntek)
A tavaszi osztályozóvizsgákra: 2019. március 29. (péntek)

A 2018/19-es tanévben az osztályozóvizsgák időpontja:
2018. október 2. (kedd) 1-2. óra: írásbelik
2018. október 3-4. (szerda-csütörtök): szóbelik
2019. április 9. (kedd): írásbelik
2019. április 10. (szerda): szóbelik

Tankönyvtámogatás igénylőlap

A tankönyvtámogatás igénylésének menetéről részletes tájékoztató itt található.
Az igénylőlap innen tölthető le.

Délutáni testnevelés alóli felmentési kérelem (2018/19-es tanév)

A kérelmet hiánytalanul, pontosan kitöltve, aláírva, továbbá egyesülettel és a testnevelő tanárral aláíratva kell a titkárságon leadni szeptember 20-ig (csütörtökig). A határidő jogvesztő!
A kérelem innen tölthető le.

Azok a tanulóink, akik nem nyújtanak be felmentési kérelmet a délutáni testnevelés alól, a foglalkozásokra meghirdetett napok közül az itt elérhető űrlapon jelezhetik a választásukat.