Főoldal » Iskolai élet » Kérelmek

Kérelmek

Osztályozóvizsga jelentkezési lap (2019/20-as tanév)

Osztályozóvizsgákat tanévente kétszer (októberben és áprilisban) szervezünk. A vizsgákra egy jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni, mely letölthető innen.
A nyelvi tanulmányaikat 2020 júniusában befejező ÉS előrehozott érettségire jelentkező, 11. évfolyamos tanulóknak nem kell egyénileg jelentkezniük az áprilisi osztályozóvizsgára, őket a nyelvi munkaközösségek jelentkeztetik majd egy csoportos jelentkezési lapon.

Jelentkezési határidő:
Az őszi osztályozóvizsgákra: 2019. szeptember 27. (péntek)
A tavaszi osztályozóvizsgákra: 2020. március 27. (péntek)

A 2019/20-as tanévben az osztályozóvizsgák időpontja:
2019. október 1. (kedd) 1-2. óra: írásbelik
2019. október 2-3. (szerda-csütörtök): szóbelik
2019. március 31. (kedd): írásbelik
2019. április 1. (szerda): szóbelik

Tankönyvtámogatás igénylőlap

A tankönyvtámogatás igénylésének menetéről részletes tájékoztató itt található.
Az igénylőlap innen tölthető le.

Délutáni testnevelés alóli felmentési kérelem (2019/20-as tanév)

A kérelmet hiánytalanul, pontosan kitöltve, aláírva, továbbá egyesülettel és a testnevelő tanárral aláíratva kell a titkárságon leadni szeptember 19-ig (csütörtökig). A határidő jogvesztő!
A kérelem innen tölthető le.

Azok a tanulóink, akik nem nyújtanak be felmentési kérelmet a délutáni testnevelés alól, a foglalkozásokra meghirdetett napok közül az itt elérhető űrlapon jelezhetik a választásukat.