1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Fizika-Digitális kultúra-Könyvtár munkaközösség » Gärtner István tanár úr elismerése

Gärtner István tanár úr elismerése

A Magyar Nukleáris Társaság pályázatot hirdetett a közoktatásban valamely természettudományos tantárgyat tanító tanárok/tanárjelöltek számára A nukleáris energia pozitív bemutatása címmel.

A pályázatnak tartalmaznia kellett a konkrét tanulói tevékenységre épített részletes foglalkozástervet, például óratervet, tanóra részletet, tanulói projektet, amelyben bemutatják, hogy miként dolgozzák fel a nukleáris technika, az energia és a környezeti témaköröket.

Második díjat kapott: Gärtner István A nukleáris energia pozitív bemutatása című pályázata. Pályázata tartalmazott óraterveket és a témakör feldolgozása előtti és utáni tanulói attitűdméréseket több éven keresztül és több osztályban.