1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Tanárok eredményei » Pro Progressio díjat kapott Kézér Ildikó tanárnő

Pro Progressio díjat kapott Kézér Ildikó tanárnő

A Budapesti Műszaki Egyetem mellett működő Pro Progressio Alapítvány évről évre díjazza a természettudományi, a műszaki és az informatika oktatásában kiemelkedő eredményeket elérő pedagógusok teljesítményét. 2020-ban 12 középiskolai tanár vette át a díját október 28-án, ünnepélyes keretek közt. A díjazottak egyike iskolánk matematikatanára, Kézér Ildikó tanárnő.

A díjátadón elhangzott méltatásból idézünk:
“Az Óbudai Árpád Gimnázium matematika és fizika tanára. Felkészültségét és a matematika iránti elkötelezettségét mutatja színvonalas és sokrétű oktatási tevékenysége: speciális matematika tagozatos csoportokat tanít, tehetséggondozó szakkört tart, az iskolai matematika tábor rendszeres előadója, aktívan vesz részt különböző továbbképzéseken, illetve szervezője is azoknak. Jelenleg doktori tanulmányokat folytat, a számelmélet területén végez kutatásokat. Tanóráira jellemző, hogy számtalan módon színesíti azokat különböző eszközök és források felhasználásával.”

A rangos kitüntetéshez szívből gratulálunk!