1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Eredményeink 19/20 » Jó tanuló, jó sportoló

Jó tanuló, jó sportoló

Idén – ünnepélyes körülmények között – november 5-én adták át  az Esernyős Óbudai Kulturális, Turisztikai és Információs Pont Szindbád rendezvénytermében az Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata által az 2019/20-as tanévre megítélt “Jó tanuló, jó sportoló” ösztöndíjakat és elismerő okleveleket.

Tanulóink közül kilencen részesültek elismerésben. Ösztöndíjat nyert el Császár Olivér (9.a), Csicsáky Péter (10.a), Nagy Viktória (7.b) és Török Zsófia (9.c), míg elismerő oklevelet kapott Csépe Panna (12.b), Hatala Hanna (9.d), Kiss Lilien (10.d), Simon Zsófia (12.d) és Tankó Beatrix (9.b).

Valamennyiüknek gratulálunk, és további eredményes tanulást és versenyzést kívánunk!