1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Címlap » Árpádos győzelem a fizika és az informatika OKTV-n

Árpádos győzelem a fizika és az informatika OKTV-n

A 2019/20-as tanév Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyein két tantárgyból is árpádos győzelem született.

A fizika OKTV II. kategóriájának győztese Marozsák Tádé, 12.b osztályos tanulónk. Felkészítő tanára Gärtner István. Az informatika OKTV II. kategóriájának (programozás) győztese pedig Varga Péter, 11.b osztályos tanulónk. Felkészítő tanára Sztojcsevné Fekete Mária. Mindannyiuknak gratulálunk a fantasztikus eredményhez!

Rajtuk kívül további három tanulónk végzett az első 10 között: a dráma OKTV-n 7. helyezett Kamuthy Maja, 10. helyezett Erdélyi Flóra (11.c), felkészítő tanáruk Molnárné Vámos Katalin; az informatika OKTV-n 7. helyezett Tóth Gellért (11.b), felkészítő tanára Sztojcsevné Fekete Mária.

A részletes eredmények itt olvashatók.