1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Eredményeink 20/21 » Az eredményes diákolimpikonokat és tanáraikat díjazták

Az eredményes diákolimpikonokat és tanáraikat díjazták

Március 29-én a Pesti Vigadóban díjazták a 2021. évi Nemzetközi Biológiai, Csillagászati és Asztrofizikai, ilozófiai, Fizikai, Földrajzi, Informatikai, Kémiai, Matematikai és Nyelvészeti Diákolimpiákon eredményesen szereplő diákokat és felkészítő tanáraikat.

A járvány miatt két év után most először adódott lehetősége arra, hogy a Nemes Tihamér programozási versenyt, majd az informatika OKTV-t is megnyerő és a Nemzetközi Informatikai Diákolimpián bronzérmet szerzett Varga Péter személyesen is elismerésben részesülhessen. Eredményhirdetés és díjátadók híján eddig csak online ünnepelhettük a remek eredményeket, sikereket.

A diákolimpián ezüstérmet szerzett Tóth Gellért hollandiai egyetemi tanulmányai miatt a mostani díjátadón sajnos nem tudott részt venni, az ünnepségen őt is Péter képviselte.

Elismerő oklevélben részesült Sztojcsevné Fekete Mária tanárnő, Gellért és Péter informatikatanára is. Mindhármunknak ismételten szívből gratulálunk!