1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Címlap » Nagyszerű árpádos eredmény a Közép-európai Informatikai Diákolimpián

Nagyszerű árpádos eredmény a Közép-európai Informatikai Diákolimpián

Augusztus végén Nagykanizsán rendezték meg az idei Közép-európai Informatikai Diákolimpiát (CEOI), melyen 13 ország 55 versenyzője vett részt. A diákolimpiai válogatóversenyek alapján a magyar csapatban két árpádos diák is helyet kapott: Tóth Gellért (12.b) legjobb magyar versenyzőként ezüstérmet kapott, és az abszolút sorrendben a 14. helyet szerezte meg, míg Varga Péter (12.b) a 33. helyen végzett. Versenyzőink felkészülését Sztojcsevné Fekete Mária tanárnő segítette. Eredményük az eddigi egyik legrangosabb árpádos siker informatikából, gratulálunk a nagyszerű teljesítményhez!