1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » 2016-17 Magyar nyelv és irodalom

2016-17 Magyar nyelv és irodalom

Tanulóink eredményei a 2016/17-es tanévben.

A tanuló neve, osztálya A verseny megnevezése Az elért eredmény Felkészítő tanár
Scvarcz Enikő XIII. Janikovszky Éva Meseíró Pályázat (országos) Különdíj Molnárné Vámos Katalin
Boda Dorka 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) Bronz diploma Molnárné Vámos Katalin
Perecz Petra 12.d Hazafias költészet a magyar irodalomban  – Kárpát-medencei szavalóverseny Az 1956-os Magyar Szabadságharcosok Világszövetsége különdíja Fülöp Katalin
Skrodzki Sandra 12.a Szép Magyar Beszéd (fővárosi) 4. hely Feketéné Kovács Anikó
Gábeli Gréta 7.a Vers- és Prózamondó Verseny (kerületi) 7. hely Lőrincz Andrea
Erdélyi Flóra 8.c Vers- és Prózamondó Verseny (kerületi) 3. hely Molnárné Vámos Katalin
Boda Dorka 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Molnárné Vámos Katalin
Baráth Petra 11.a Implom József helyesírási verseny (fővárosi) 19. hely Fülöp Katalin
Bundik Barbara 8.c “Arany 200” szavalóverseny (kerületi) 3. hely Molnárné Vámos Katalin
Harangozó Lilla 8.a „2+1” Irodalmi és Filmes Verseny (fővárosi) 3. hely Feketéné Kovács Anikó
Homályos Réka 8.a „2+1” Irodalmi és Filmes Verseny (fővárosi) 5. hely Feketéné Kovács Anikó
Kovács Alíz 8.a „2+1” Irodalmi és Filmes Verseny (fővárosi) 10. hely Feketéné Kovács Anikó
Kövécs Laura,
Lakatos Lili,
Lepenye Gerda Angyalka,
Németh Anna 7.a
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos) 14. hely Lőrincz Andrea
Homályos Réka, Kovács Aliz, Sipőcz Júlia, Harangozó Lilla 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos) 22. hely Feketéné Kovács Anikó
Fiar Mitra 7.c Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny (kerületi) 4. hely Móczárné Köves Eszter
Kővári Kinga 8.c Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny (kerületi) 6. hely Molnárné Vámos Katalin
Kövécs Laura,
Lakatos Lili,
Lepenye Gerda Angyalka,
Németh Anna 7.a
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (észak-budai kerületi forduló) 1. hely Lőrincz Andrea
Krehó Márton, Wiegandt Márk,
Rákosi Levente,
Pogány Balázs 7.b
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (észak-budai kerületi forduló) 2. hely Nagy Boglárka
Homályos Réka, Kovács Aliz, Sipőcz Júlia, Harangozó Lilla 8.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (észak-budai kerületi forduló) 1. hely Feketéné Kovács Anikó
Karádi Levente, Virág Levente, Bánlaki Artúr, Peőcz Richárd 8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (észak-budai kerületi forduló) 2. hely Simon Péter
Boda Dorka 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) Dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Antal Gábor 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) Dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Walter Vivien 10.b Arany János Irodalmi Verseny (országos) Dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Tóth Balázs 11.b  Nemzeti VERSeny (országos) ezüst minősítés Molnárné Vámos Katalin
Fiar Mitra 7.c Iskolai helyesírási verseny 1. hely Móczárné Köves Eszter
Krehó Márton 7.b Iskolai helyesírási verseny 2. hely Nagy Boglárka
Szénási Dorka 7.a Iskolai helyesírási verseny 3. hely Lőrincz Andrea
Kővári Kinga 8.c Iskolai helyesírási verseny 1. hely Molnárné Vámos Katalin
Antal Laura 8.a Iskolai helyesírási verseny 2. hely Feketéné Kovács Anikó
Karádi Levente 8.b Iskolai helyesírási verseny 3. hely Simon Péter
Tóth Balázs 11.b Nemzeti Színház és a Magyar Versmondók Országos Szervezete által rendezett szavalóverseny 3. forduló Molnárné Vámos Katalin