1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » 2019-20 magyar nyelv és irodalom

2019-20 magyar nyelv és irodalom

Tanulóink eredményei a 2019/20-as tanévben.

A tanuló neve, osztálya A verseny megnevezése Az elért eredmény Felkészítő tanár
Kamuthy Maja 11.c OKTV – dráma 7. hely Molnárné Vámos Katalin
Erdélyi Flóra 11.c OKTV – dráma 10. hely Molnárné Vámos Katalin
Petrov Sára 8.a Kazinczy-verseny – Szép Magyar Beszéd (kerületi) 5. hely Móczárné Köves Eszter
Lénárt Bettina 11.d Kazinczy-verseny – Szép Magyar Beszéd (kerületi) 20. hely Fülöp Katalin, Móczárné Köves Eszter
Reinchardt Bora 10.c Kazinczy-verseny – Szép Magyar Beszéd (kerületi) 27. hely Móczárné Köves Eszter
Farkas Hanna 10.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Csányi Levente, Feketéné Kovács Anikó, Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin, Simon Péter
Gábeli Gréta 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Csányi Levente, Feketéné Kovács Anikó, Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin, Simon Péter
Nagy-györgy Csenge 10.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) döntőbe jutott Csányi Levente, Feketéné Kovács Anikó, Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin, Simon Péter
Macsók Fanni 12.c Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny (fővárosi) 36. hely Molnárné Vámos Katalin
Reinchardt Bora 10.c Szép Magyar Beszéd kerületi döntőbe jutott Móczárné Köves Eszter
Lénárt Bettina 11.d Szép Magyar Beszéd kerületi döntőbe jutott Kőváriné dr. Fülöp Katalin
Petrov Sára 8.a Szép Magyar Beszéd kerületi döntőbe jutott Móczárné Köves Eszter
Kamuthy Maja 11.c OKTV – dráma 2. fordulóba jutott Molnárné Vámos Katalin
Erdélyi Flóra 11.c OKTV – dráma 2. fordulóba jutott Molnárné Vámos Katalin
Farkas Hanna 10.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin, Móczárné Köves Eszter
Gábeli Gréta 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Nagy-györgy Csenge 10.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin, Móczárné Köves Eszter
Paták Balázs 10.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin, Móczárné Köves Eszter
Netuschill Bodza 10.d Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Witmann Szilvia 10. d Arany János Irodalmi Verseny (országos) dolgozata továbbküldhető Molnárné Vámos Katalin
Lakatos Lili 10.a Örkény Színház – Iszap (országos) 3. hely Kőváriné dr. Fülöp Katalin
Rassai Amanda,
Szabó Csenge,
Tóth Maja,
Vida Virág 8.b
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti forduló) 5. hely Feketéné Kovács Anikó
Budai Klára, Melynicsok Zsófia, Sipos Petra, Szalma Lilien 7.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti forduló) 8. hely Kőváriné dr. Fülöp Katalin
Szalma Lilien 7.c iskolai helyesírási verseny 1. hely Kőváriné dr. Fülöp Katalin
Szabó Mihály 7.b iskolai helyesírási verseny 2. hely Csányi Levente
Biró Barnabás 7.a, Rich Néva 7.c iskolai helyesírási verseny 3. hely dr. Gizelláné Neubauer Babett, Kőváriné dr. Fülöp Katalin
Buday Gergely 8.c iskolai helyesírási verseny 1. hely Csányi Levente
Németh Ferenc 8.a iskolai helyesírási verseny 2. hely Móczárné Köves Eszter
Hortolányi Alex 8.a, Horváth Lóránt 8.b iskolai helyesírási verseny 3. hely Móczárné Köves Eszter, Feketéné Kovács Anikó
Mészáros Dorka 10.d Gulág Alapítvány pályázata (országos) könyvjutalom Molnárné Vámos Katalin