1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség eredmények » 2021-22 MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

2021-22 MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

Tanulóink eredményei a 2021/22-es tanévben.

A tanuló neve, osztálya A verseny megnevezése Az elért eredmény Felkészítő tanár
Tarcsay Veronika 7.a XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (határainkon túli) 39.hely Molnárné Vámos Katalin
Bendzsa Zsófia Toyoko 12.c Szép Magyar Beszéd (országos) Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja Móczárné Köves Eszter
Farkas Hanna 12.c OKTV – dráma 5.hely Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin
Paták Balázs 12.c OKTV – irodalom 19.hely Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin
Pesztericz Dóra 8.a Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny (országos) arany Kazinczy-érem Móczárné Köves Eszter
Selmeczi Márta 10.d Arany János Irodalmi Verseny (országos) bronz diploma magyar munkaközösség valamennyi tagja
Petrov Sára 10.a Arany János Irodalmi Verseny (országos) dicséret magyar munkaközösség valamennyi tagja
Szabó Lili 9.c Arany János Irodalmi Verseny (országos) dicséret magyar munkaközösség valamennyi tagja
Tarcsay Veronika 7.a XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. fordulóba jutott Molnárné Vámos Katalin
Pázmándi Renáta 7.b XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. fordulóba jutott Simon Péter
Gál Péter László 8.b XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. fordulóba jutott Móczárné Köves Eszter
Mohácsi Rézi 7.b XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2. fordulóba jutott Simon Péter
Buday Gergely 10.c Implom József Helyesírási Verseny (országos) 7. hely Csányi Levente
Farkas Hanna 12.c OKTV – dráma döntő Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin
Paták Balázs 12.c OKTV- irodalom döntő Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin
Tarcsay Veronika 7.a Kerületi szavalóverseny 6.hely Molnárné Vámos Katalin
Bendzsa Zsófia Toyoko 12.c Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny (kerületi) döntőbe jutott Móczárné Köves Eszter
Pesztericz Dóra 8.a Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny (kerületi) 1.hely Móczárné Köves Eszter
Petrov Sára 10.a Arany János Irodalmi Verseny döntőbe jutott magyar munkaközösség valamennyi tagja
Szabó Lili 9.c Arany János Irodalmi Verseny döntőbe jutott magyar munkaközösség valamennyi tagja
Selmeczi Márta 10.d Arany János Irodalmi Verseny döntőbe jutott magyar munkaközösség valamennyi tagja
Buday Gergely 10.c Implom József Helyesírási Verseny (fővárosi) 2. hely Csányi Levente
Berényi Dominik 12.d Implom József Helyesírási Verseny (fővárosi) 24. hely Molnárné Vámos Katalin
Paták Balázs 12.c “Ifjú Tudósok” – tudományos középiskolai vetélkedő  magyar irodalom tudományterületi országos televíziós döntő döntőbe jutott Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin, Dr. Gizelláné Neubauer Babett
Bendzsa Zsófia Toyoko 12.c Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny, iskolai 1. hely Móczárné Köves Eszter
Petrov Sára 10.a Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny, iskolai 2. hely Móczárné Köves Eszter
Horváth Kiara 10.a Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny, iskolai 3. hely Móczárné Köves Eszter
Pesztericz Dóra 8.a Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny, iskolai 1. hely Kőváriné dr. Fülöp Katalin, Dr. Gizelláné Neubauer Babett
Vida Flóra 8.a Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny, iskolai 2. hely Kőváriné dr. Fülöp Katalin, Dr. Gizelláné Neubauer Babett
Balázs Szonja 8.c Szép magyar beszéd – Kazinczy verseny, iskolai 3. hely Dr. Gizelláné Neubauer Babett
Fiar Mitra 12.c Országos Vers- és Prózaíró, Fotó és  Diaporáma Verseny – vers kategória 1.hely Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin
Baracsi Levente, Halmos Balázs, Stahl Márton 7.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – országos döntő 11. hely Kőváriné dr. Fülöp Katalin
Besze Zalán, Gilicze Sára, Losonczi Heléna, Szabó Bálint 10.d
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny – körzeti forduló 6.hely Simon Péter
Paták Balázs 12.c OKTV – irodalom 2. fordulóba jutott Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin
Mlynarik Lilla 12.d Babits Mihály szavalóverseny – tankerületi 1. hely Molnárné Vámos Katalin
Horváth Natália 11.c Babits Mihály szavalóverseny – tankerületi 3. hely Csányi Levente
Baracsi Levente, Halmos Balázs, Stahl Márton, Térmeg Balázs 7.c Bolyai Anyanyelvi csapatverseny – körzeti forduló 1. hely Kőváriné dr. Fülöp Katalin
Bársony Kamilla, Csányi Anna, Diósi Anna, Tóvári Janka 7.a Bolyai Anyanyelvi csapatverseny – körzeti forduló 2. hely Molnárné Vámos Katalin
Becker Júlia, Hutkai Hanna, Koroknyai Liza, Pocsai Nóra 7.a Bolyai Anyanyelvi csapatverseny – körzeti forduló 4. hely Molnárné Vámos Katalin
Paták Balázs 12.c Ifjú tudósok – tudományos középiskolai vetélkedő regionális döntő Móczárné Köves Eszter, Molnárné Vámos Katalin
Bársony Kamilla 7.a iskolai meseíró pályázat dicsérő oklevél Molnárné Vámos Katalin