Főoldal » Erasmus+ 21/22 » Gyanó Éva beszámolója

Gyanó Éva beszámolója

Először jelentkeztem az Erasmus pályázatra, nyelvtanulás céljából. Máltán voltam egy hétig…

Délelőtt nyelvtanulás volt. A csoportunkban három japán, kettő kínai, kettő líbiai, egy belorusz és egy brazil diák tanult. Egy cseh tanárnő tanított bennünket. Az órák hangulatosak, változatosak, interaktívak voltak.

Délután a CLIL módszerről tanultunk. Csoportmunkaként egy matematikai problémát dolgoztunk föl, és készítettünk egy ppt-t. A szabadidőmben Valletta és Málta nevezetességeivel ismerkedtem meg.

Az utazásnak köszönhetem, hogy kis angoltudással is meg merek szólalni. Sikerélmény volt, hogy bárkivel meg tudtam értetni magam. A csoport, a társak sokszínűsége és maga Málta csodái valóban feltöltöttek, elvarázsoltak. Köszönöm, hogy ebben a csodálatos élményben részesülhettem.