1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » 3D tervezés és nyomtatás  bemutató az Amfi kupán

3D tervezés és nyomtatás  bemutató az Amfi kupán

A programon az érdeklődők Piski Léna (11.b) előadását láthatták a 3D nyomtatás történetéről, jelenlegi felhasználási területeiről és sok érdekességet megtudhattak a jövőbeli felhasználási lehetőségekről is. Párhuzamosan a szomszédos teremben a részt vevő gyerekek Gutási Ádám BME hallgató öregdiákunk útmutatásával megismerkedhettek a TinkerCad nevű ingyenes tervező program használatával, aminek segítségével autókat terveztek. Az elkezdett terveket e-mailben elküldtük nekik, így otthon is folytathatták az itt tanultak alapján.

 

 

A program az NTP-INNOV-22-0267 pályázati támogatásával valósult meg. 

#nemzetitehetségprogram #mindentehetségszámít  #arpadmedia