Főoldal » Archívum » Ballagási díjak

Ballagási díjak

A ballagás elmaradása miatt nem volt módunk a megszokott körülmények és külsőségek között átadni a legkiemelkedőbb teljesítményeket nyújtó végzős diákoknak a különböző díjakat és okleveleket. Ebben az évben ezeket a június 11-16. között megtartott érettségi bizonyítványosztások alkalmával adjuk át, egyben ekkor köszönünk el a végzős osztályoktól.

Annak érdekében, hogy a díjazottak teljesítménye megkapja a megérdemelt nyilvánosságot, az alábbiakban közöljük a névsorukat. A díj nevére kattintva a díj leírása, a díjazott nevére kattintva pedig az illető érdemei olvashatók. Mindannyiuknak szeretettel gratulálunk!

2020-ban
Udvarhelyi Ágoston Kalokagathya-díját     Marozsák Tádé (12.b);
a Dr. Lengyel Imre-díjat     Pásztor Csilla (12.a);
a Dr. Csizmás Lajos-díjat     Szalay-Tóth Gábor (12.b);
a Krajcsovits Márton-díjat     Németh Emília Róza (12.a) és Rudnai Emma (12.d);
a Kós Károly-díjat     Husi Kitti (12.c) és Nagy Dóra Hanna (12.a);
az Iglói Mihály-díjat     Kun Domán (12.a) és Pálos Panna (12.d);
az Informatika-díjat     Rátki Barnabás (12.b);
a Facta Maxima-díj     első változatát Ország Lili (12.a), második változatát Koncz Julianna (12.d);
a Diákdíjat     Mészáros Miklós (12.c), Németh Zsuzsanna (12.d) és Szentpéteri Liza (12.d);
az Ingenium Liberale-díjat     Mikusik Borbála (12.a), Szűcs Tamás (12.b), Dunavölgyi Dorka (12.c) és Magyar Míra (12.d);
a Bajza-Könözsy-díjat     Szebenyi Katalin tanárnő kapja. A diákok közül a díjjal jutalmazott Szakács Tímea (12.d) a szavalóverseny eredményhirdetésén vehette át a díjat.

Az Óbudai Árpád Gimnázium dicsérő oklevelét kapják:
Bouchal Lili (12.a),
Csépe Panna (12.d),