Főoldal » Angol munkaközösség eredmények » A 2017/18-as tanévben elért eredményeink

A 2017/18-as tanévben elért eredményeink

A táblázat folyamatosan frissül.

tanuló neve osztálya tantárgy tanár verseny helyezés
Radnai Réka 7.a angol Széllné Hajdú Indira OÁTV országos 5.
Kovács Dominik 7.b angol Pápai Éva OÁTV országos 20.
Németh Emília Róza 10.a angol Lienhardt Krisztina Országos verseny (Barcs) országos 11.
Nagy Ádám 12.b angol Belley Kinga OKTV 2. fordulóba jutott
Peőcz Krisztián 12.b angol Széllné Hajdú Indira OKTV 2. fordulóba jutott
Füleki Regina 8.a angol Széllné Hajdú Indira OÁTV továbbjutott
Szilágyi Berill 8.a angol Széllné Hajdú Indira Angol vers- és prózamondó verseny vers iskolai 1.
Marozsák Hédi 8.a angol Széllné Hajdú Indira Angol vers- és prózamondó verseny vers iskolai 1.
Kapás Noémi 7.a angol Széllné Hajdú Indira Angol vers- és prózamondó verseny vers iskolai 2.
Pereczes Domonkos 7.a angol Széllné Hajdú Indira Angol vers- és prózamondó verseny vers iskolai 2.
Skrodzki Marko 7.a angol Széllné Hajdú Indira Angol vers- és prózamondó verseny vers iskolai 3.
Tóth Lea 7.a angol Széllné Hajdú Indira Angol ver- és prózamondó verseny próza iskolai 1.
Geri Barbara 8.a angol Széllné Hajdú Indira Angol vers- és prózamondó verseny próza iskolai 2.
Csináth Nóra 7.c angol Pápai Éva Angol vers- és prózamondó verseny próza iskolai 3.
Maricza Hanna 8.c angol Szebenyi Katalin Creative English Competition Kerületi 1.
Illés Gergő 8.a angol Széllné Hajdú Indira Komplex angol nyelvi verseny kerületi kerületi 3.
Radnai Réka 7.a angol Széllné Hajdú Indira Komplex angol nyelvi verseny kerületi kerületi 2.
Palincsár Anna 8.b angol Szebenyi Katalin Komplex angol nyelvi verseny kerületi kerületi 1. (kéttannyelvű kategória)
Higl Patrik 7.a angol Pápai Éva Komplex angol nyelvi verseny kerületi kerületi 16.
Járai Luca 8.a angol Széllné Hajdú Indira Országos Jane Haining Angol Nyelvi Verseny országos 2.
Valaczkai Délia 9.a angol Szebenyi Katalin Harry Potter Verseny országos 22.
Király Eszter 11.d angol Pápai Éva Harry Potter Verseny országos 54.
Karádi Levente 9.b angol Pogányné Miskolczi Enikő Harry Potter Verseny országos 117.
Radnai Réka
Skrodzki Marko
Tárnok Bertalan
7.a angol Széllné Hajdú Indira Harry Potter Verseny országos 48.
Benedek Eszter 10.b angol nyelvű földrajz verseny Hungeocontest országos döntőbe jutott