Főoldal » Angol munkaközösség eredmények » A 2019-20-as tanévben elért eredményeink

A 2019-20-as tanévben elért eredményeink

A táblázat folyamatosan frissül.

Eredmények 2019/20
Név Osztály tantárgy Tanár Verseny Kat. Forduló Helyezés
Ciceu Matei 11.a angol Nyeste Katalin BEST IN ENGLISH Európai Uniós verseny orsz. I. 99.5%, 13.
Ferencz Fruzsina 11.c angol Pogányné Miskolczi Enikő BEST IN ENGLISH Európai Uniós verseny orsz. I. 98%, 15.
Nagy Arnold 11.a angol Lienhardt Krisztina BEST IN ENGLISH Európai Uniós verseny orsz. I. 96.5% 19.
Könye Sólyom 10.a angol Széllné Hajdú Indira BEST IN ENGLISH Európai Uniós verseny orsz. I. 96.5% 19.
Németh Emília Róza 12.a angol Lienhardt Krisztina OKTV I. országos 26.
Radnai Réka 9.a angol Széllné Hajdú Indira  Országos Barcsi Angol Verseny országos 17.
Könye Sólyom 10.a angol Széllné Hajdú Indira Országos Barcsi Angol Verseny országos 15.
Muhari Emma 10.b angol Belley Kinga Országos Barcsi Angol Verseny országos 18.
Picciano Alisia 10.b angol Belley Kinga Országos Barcsi Angol Verseny országos 25.
Pacsika Levente 8.a angol Belley Kinga Országos Jane Haining Angol Nyelvi Verseny fővárosi 6.
Simó Brigitta 7.b angol Lienhardt Krisztina Creative English Competition kerületi 3.
Zarándy Sámuel 8.b angol Belley Kinga Creative English Competition kerületi 1.
Buday Gergely 8.c angol Pápai Éva Creative English Competition kerületi 2.
Marton Dorka 8.a angol Széllné Hajdú Indira Komplex angol nyelvi verseny kerületi kerületi 4.
Biró Barnabás 7.a angol Szebenyi Katalin Komplex angol nyelvi verseny kerületi kerületi 2.
Janky Zsombor 7.b angol Lienhardt Krisztina Komplex angol nyelvi verseny kerületi kerületi 1.
Pacsika Levente 8.a angol Belley Kinga Angol vers- és prózamondó verseny vers iskolai 1.
Békési Csongor 7.a angol Szebenyi Katalin Angol vers- és prózamondó verseny vers iskolai 2.
Együd Emma 7.a angol Széllné Hajdú Indira Angol vers- és prózamondó verseny vers 2. iskolai 3.
Ollár Noémi 7.a angol Szebenyi Katalin Angol vers- és prózamondó verseny próza iskolai 1.
Lévay Ambrus 7.a angol Szebenyi Katalin Háziverseny iskolai 1.
Berecki Lili 7.a angol Szebenyi Katalin Háziverseny iskolai 2.
Ivankovic Egon 7.a angol Szebenyi Katalin háziverseny iskolai 3.
Németh Ferenc 8.a angol Belley Kinga Háziverseny iskolai 1.
Horváth Kiara 8.a angol Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 2.
Robert Amelie 8.b angol Belley kinga Háziverseny iskolai 3.
Radnai Réka 9.a angol Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 1.
Kovács Dominik 9.b angol Paulik Rita Háziverseny iskolai 2.
Hercik Gergely 9.a angol Pápai Éva Háziverseny iskolai 3.
Papp Anna 9.a angol Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 3.
Füleki Regina 10.a angol Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 1.
Pintér Boldizsár 10.a angol Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 2.
Könye Sólyom 10.a angol Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 3.

kerületi