1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol munkaközösség eredmények » A 2021/22-es tanévben elért eredményeink (a táblázat folyamatosan frissül)

A 2021/22-es tanévben elért eredményeink (a táblázat folyamatosan frissül)

tanuló neve osztálya nyelv tanára verseny kategória eredmény
Paták Balázs 12.c francia Szebenyi Katalin OKTV országos    9.
Nagy Dorina 11.a angol dr. Széllné Hajdú Indira OKTV országos   26.
Radnai Réka 11.a angol dr. Széllné Hajdú Indira OKTV országos   16.
Higl Patrik 11.a angol Pápai Éva OKTV országos 2. fordulóba jutott
Muhari Emma 12.b angol Belley Kinga OKTV országos 2. fordulóba jutott
Picciano Alisia 12.b angol Belley Kinga OKTV országos 2. fordulóba jutott
Horváth Kiara 10.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Országos Angol Verseny (Barcs) országos döntőbe jutott
Robert Amelie 10.b angol Belley Kinga Országos Angol Verseny (Barcs) országos döntőbe jutott
Szegvári Péter 7.a angol dr. Széllné Hajdú Indira OÁTV országos 2. fordulóba jutott
Nguyen Minh Kien 8.b angol Kárpáti Attila OÁTV országos 2. fordulóba jutott
Bodor Balázs 8.a angol Lienhardt Krisztina OÁTV országos 2. fordulóba jutott
Hartmann Liza 8.a angol Lienhardt Krisztina OÁTV országos 3. fordulóba jutott
Higl Patrik 11.a angol Pápai Éva Juvenes Translatores országos elismerő oklevél
Németh Anna 12.a angol dr. Széllné Hajdú Indira uvenes Translatores országos elismerő oklevél
Csikai Anna 8.b angol Kárpáti Attila Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Hartmann Liza 8.a angol Lienhardt Krisztina Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Wavrik Julianna 8.a angol Nyeste Katalin Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Fehér Dóra 10.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Horváth Kiara 10.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Németh Ferenc 10.a angol Belley Kinga Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Pacsika Levente 10.a angol Belley Kinga Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Tilki Lőrinc 10.a angol Belley Kinga Jane Haining emlék-verseny fővárosi döntőbe jutott
Horváth Kiara 10.a spanyol Béla Krisztina Országos Spanyol Nyelvű Vers és Prózamondó Verseny országos   5.
Ollár Noémi 10.b spanyol Béla Krisztina Országos Spanyol Nyelvű Vers és Prózamondó Verseny országos különdíj
Imre Boglárka, Csendes Csongor, Mazák Eszter, Vankó Dániel 10.a

10.c

francia-német Szebenyi Katalin Francia Intézet – Goethe Intézet kvíz online- országos   9.
Menges Anna  Nagy Sára, Vankó Lóránt  Izsa Bernadett 11.a

11.b

11.c

francia-német Szebenyi Katalin Francia Intézet – Goethe Intézet kvíz online- országos   16.
Csányi Anna 7.a angol Belley Kinga Szépkiejtési verseny (vers) iskolai 1.
Kis Benedek 7.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Szépkiejtési verseny (vers) iskolai 2.
Horváth Benett 7.a angol Belley Kinga Szépkiejtési verseny (vers) iskolai 3.
Matejka-Csernus Hanna 7.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Szépkiejtési verseny (vers) iskolai 3.
Pázmándi Renáta 7.b angol dr. Széllné Hajdú Indira Szépkiejtési verseny (próza) iskolai 1.
Nagy Szabolcs 8.c angol Pápai Éva Szépkiejtési verseny (próza) iskolai 2.
Hüse Kinga 7.a angol Belley Kinga Szépkiejtési verseny (próza) iskolai 3.
Hüse Kinga
7.a angol Belley Kinga Háziverseny iskolai 1.
Szókovács Léna 7.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 2.
  Diósi Anna

Koroknyai Liza

7.a angol Belley Kinga

dr. Széllné Hajdú Indira

Háziverseny iskolai 3.
Hartmann Liza 8.a angol Lienhardt Krisztina Háziverseny iskolai 1.
Szabó Ferenc 8.a angol Nyeste Katalin Háziverseny iskolai 2.
Wavrik Julianna 8.a angol Nyeste Katalin Háziverseny iskolai 3.
Szunyogh-Kocsis Réka 9.a angol Szebenyi Katalin Háziverseny iskolai 1.
Ivankovic Egon 9.a angol Szebenyi Katalin Háziverseny iskolai 2.
Kiss Blanka 9.a angol Szebenyi Katalin Háziverseny iskolai 3.
Horváth Kiara 10.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 1.
Robert Amélie 10.b angol Belley Kinga Háziverseny iskolai 2.
Lévay Rozi 10.a angol dr. Széllné Hajdú Indira Háziverseny iskolai 3.
Siklós-Szondi Bence 11.c angol 2.nyelv Pogányné Miskolczi Enikő Háziverseny iskolai különdíj
Putterer Katalin 10.d angol 2.nyelv Nyeste Katalin Háziverseny iskolai különdíj