1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol munkaközösség eredmények » A 2023/24-es tanévben elért eredményeink

A 2023/24-es tanévben elért eredményeink

Háziverseny

tanuló neve osztálya nyelv tanára verseny kategória eredmény
Hargitai Julianna 12.d angol Nyeste Katalin OKTV országos 2. fordulóba jutott
Szabó Bálint 12.d angol Nyeste Katalin OKTV országos 2. fordulóba jutott
Pham Duc Phat 7.a angol Belley Kinga OÁTV regionális továbbjutott
Barta Boglárka 7.a angol Pápai Éva OÁTV
regionális
továbbjutott
Reimholz Emma 7.a angol Belley Kinga OÁTV
regionális
továbbjutott
Kaposi-Kovács Mira Sára 8.a angol Hajdú Indira OÁTV
regionális
továbbjutott
Borbás Lilla 8.a angol Hajdú Indira OÁTV
regionális
továbbjutott
Hargita Hédi 8.a angol Hajdú Indira OÁTV
regionális
továbbjutott
Nagy Gergely 8.a angol Lienhardt Krisztina OÁTV
regionális
továbbjutott
Kovács Polett 8.aangol angol
Lienhardt Krisztina
OÁTV
regionális
továbbjutott
Dányi Dalma 8.a angol Hajdú Indira Jane Haining angol nyelvi verseny fővárosi döntőbe jutott
Borbás Lilla 8.a angol Hajdú Indira
Jane Haining angol nyelvi verseny
fővárosi döntőbe jutott
Kaposi-Kovács Milán 10.b angol Kárpáti Attila
Jane Haining angol nyelvi verseny
fővárosi döntőbe jutott
Nagy Gergely 8.a angol Lienhardt Krisztina Komplex Angol nyelvi verseny tankerületi 1.
Csurgay Bálint 7.a angol Pápai Éva Komplex Angol nyelvi verseny tankerületi 5.
Kaposi-Kovács Mira 8.a angol Hajdú Indira Komplex Angol nyelvi verseny tankerületi dicséret
Csurgay Bálint 7.a angol Pápai Éva Háziverseny iskolai 1.
Reimholz Emma 7.a angol Belley Kinga Háziverseny iskolai 1.
Pham Duc Phat 7.a angol Belley Kinga  Háziverseny iskolai 2.
Bogár Dóra 7.a angol Pápai Éva Háziverseny iskolai 3.
Borbás Lilla 8.a angol Hajdú Indira Háziverseny iskolai 1.
Bogár Benedek 8.a angol Hajdú Indira Háziverseny iskolai 2.
Kaposi-Kovács Mira Sára 8.a angol Hajdú Indira Háziverseny iskolai 3.
Mikusi Ágost 8.a angol Lienhardt Krisztina Háziverseny iskolai 3.
Papp Dorottya 9.c angol Hajdú Indira Háziverseny iskolai 1.
László Zsombor 9.d angol Hajdú Indira Háziverseny iskolai 2.
Koroknyai Liza 9.a angol Hajdú Indira Háziverseny iskolai 3.
Hartmann Liza 10.a angol Lienhardt Krisztina Háziverseny iskolai 1.
Bodor Balázs 10.a angol Lienhardt Krisztina Háziverseny iskolai 2.
Szabó Ferenc 10.a angol Nyeste Katalin Háziverseny iskolai 3.
Menges Laura 11.c angol Nyeste Katalin-Pápai Éva Háziverseny iskolai 1.
Zsemlye Viktória 11.c angol Nyeste Katalin-Pápai Éva Háziverseny iskolai 2.