1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Magyar munkaközösség archívum » A Rákóczi Szövetség nyári tábora

A Rákóczi Szövetség nyári tábora

A Rákóczi Szövetség 2017. július 24. és július 28. között ötödik alkalommal valósította meg a Kárpát-medencei magyar nyelv és irodalom szakos tanárok táborát.
A rendezvény azzal a céllal jött létre, hogy a Kárpát-medencében magyar nyelvet és irodalmat oktató tanárok szakmai továbbképzésben részesülhessenek, megismerhessék mind a magyarországi, mind a szomszédos országok magyar nyelv és irodalom oktatását, valamint fontos célkitűzés volt, hogy a résztvevők között szoros emberi és szakmai kapcsolatok alakulhassanak ki. A tábor a Rákóczi Szövetség támogatásával működött Királyszálláson, a szakmai programok mellett kirándulás, somlói borkóstoló, sümegi várjáték és esti kulturális programok színesítették a palettát. Iskolánkból Molnárné Vámos Katalin vett részt az alkalmon.