1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Címlap » A római nemzetközi kórusversenyen is arany minősítést szerzett iskolánk kórusa

A római nemzetközi kórusversenyen is arany minősítést szerzett iskolánk kórusa

Kórusunk immár egy nemzetközi versenyen is megszerezte az arany minősítést. A Chorus Inside nemzetközi kórusszövetség által szervezett római verseny december 8-tól 12-ig zajlott több korosztályban és változatos műfaji kategóriákban. Kórusunk a C4-es szakrális zene ifjúsági kategóriában indult, ahol a megszerzett pontoktól függően bronz, ezüst vagy arany minősítést osztott ki a két olasz és egy lengyel professzorból álló zsűri. Az egész kórus számára óriási élmény volt maga a verseny, az öröméneklés az utcákon hazafelé vonulva, és a rákövetkező napok, mikor magukba szívhatták a város történelmi levegőjét.

Az újabb sikeres szerepléshez szívből gratulálunk!