1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Krónika » A zene világnapja

A zene világnapja

Kedves Olvasó,

ha érdekel a zene vagy bármi, ami a ritmussal, az énekléssel és a muzsikával kapcsolatos, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz. Itt az Árpádban minden évben megrendezett zenei világnapjáról olvashatsz. Az idei különösen kiemelkedő volt, hála a szünetekben felhangzó remek előadásoknak. Hogy még több kedvetek legyen zenét tanulni, megemlítem az Árpád Jazz Night és a Pingpong Trio előadását. Különösen szépen szóltak, és a tanároknak illetve a diákoknak rögtön elnyerte a tetszését. Kiemelem még a kórustársaim tökéletes előadását. Én magam is rengeteget foglalkozom az énekléssel, hol a zuhany alatt, hol a tükör előtt, hol pedig a kóruspróbákon. Az idei fellépést a zene világnapján azonban nagy szomorúságomra ki kellett hagynom egy kisebb baleset miatt, csak külső szemlélőként élhettem át az eseményeket. Magamban sírtam a meghatódottságtól, hogy az idei hetedikesek milyen gyorsan átvették a nagyobbak munkatempóját.

Szeretettel ajánlom minden érdeklődőnek az Árpád bármilyen zenei foglalkozását.  –„Éld át velünk!”

Herczeg Zorka 8.c