1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Archívum » Adományok az ukrajnai menekülteknek

Adományok az ukrajnai menekülteknek

Iskolánk is részt vett az ukrajnai háború menekültjeinek szervezett adománygyűjtésben. A diákjaink családjai küldte tartós élelmiszereket, takarókat, hálózsákokat, tisztálkodószereket, gyerekjátékokat más gimnáziumok adományaival együtt a Vöröskereszt kollégái szállították el pénteken. Örülünk, hogy mi is segíthettünk!

A gyűjtést ezután is folytatjuk. Március 23-ig (szerdáig) gyűjtjük a következőket: kézzel nyitható pástétomok, zacskós levesek, fél literes és szívószálas üdítők, ásványvizek, 10 db-os papírzsebkendők, közepes tusfürdők (150-200 ml-es), nedves törlőkendők, pelenkák, női higiénés termékek, dezodorok. Ruhát ezúttal NEM gyűjtünk. Köszönjük a segítséget!