1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol munkaközösség archívum » AFS vendégek látogatása iskolánkban

AFS vendégek látogatása iskolánkban

Az AFS (Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány) képviseletében látogatott hozzánk egy itt tanuló német anyanyelvű egyetemista, aki angol és német nyelven tartott előadásokat és interaktív beszélgetéseket a 9.d és 10.d csoportjaiban angol és német órákon 2017. február 9-én. Témája a Jéghegy modell és a sztereotípia fogalma volt. A diákok nagyon élvezték az órákat.

Március 17-én az AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány képviseletében Giulia olasz egyetemista tartott előadást. Az interaktív előadások angolul és spanyolul zajlottak a 8.a, 9.a és a 9. évfolyam spanyolos csoportjában a sztereotípiákról és a kulturális különbségekről. Minden résztvevő nagyon élvezete a rendhagyó nyelvórákat.