1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » Amfi kupa eredmény hirdetés stream

Amfi kupa eredmény hirdetés stream

Az Árpád Média csapata biztosította idén is az online eredményhirdetés technikai lebonyolítását az Amfiteátrum Kupán. Nagy volt az izgalom a kulisszák mögött, hogy minden időben a helyére kerüljön, minden rendben menjen. Az egyik tanterem alakult át erre a délutánra stúdióvá. Kerkuska Máté (12.c) ÁMÖK elnök vezetésével folyt a munka, akit a megvalósításban a stúdiós médiások segítettek: Csizmadia Dávid (12.c) Wapper-Nagy Márton (10.a), Fejes Csaba és Nagy Csongor (10.b).

A járványhelyzet pozitív hozadéka, hogy egyre több rendezvényünk közönsége lehet szélesebb az élő online megosztásnak köszönhetően, ehhez elengedhetetlen a stúdiófelszerelés korszerűsítése, ami az Árpád Gimnáziumért Közhasznú Egyesület és a Szülői Munkaközösség támogatásával valósult meg.

Köszönjük!