1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Árpád Média » ÁMÖK családi nap

ÁMÖK családi nap

Remek hangulatban telt az első családi napunk. 2023. szeptember 2-án szombaton közös grillezésre, beszélgetésre hívtuk meg a családokat. A jelenlegi árpádos és a már elballagott öregdiák médiások szülőkkel, testvérekkel és tanáraikkal együtt töltötték el a délutánt a Golyós bisztróban a római parton.  A célunk az volt, hogy a szülők is jobban megismerjék egymást és azokat a mentorokat, akikkel az ÁMÖK filmes táborban a gyerekek közösen forgattak. Amíg sültek a finomságok, elterveztük az idei tanév programjait is.

Immár ötödik éve, hogy elindult a médiás önképzőkör. Akkor még mi sem gondoltuk, hogy egy ilyen szuper összetartó közösség jöhet létre, ami folyamatosan bővül.

Szeretnénk a korábbi médiásokat is visszahívni egy-egy programra.