1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol-Spanyol-Francia-Orosz munkaközösség » Angol-Spanyol-Francia-Orosz Munkaközösség tudásmegosztó értekezlete a 21. század stílusában

Angol-Spanyol-Francia-Orosz Munkaközösség tudásmegosztó értekezlete a 21. század stílusában

A 2020.09.28-i online értekezletünk témája: A digitális oktatás tapasztalatai, jó-gyakorlat megosztás, a digitális oktatás eszközeinek bemutatása.

A digitális oktatás során bevált internetes felületek és egyéb eszközök mintegy 23 egységből álló gyűjteményét Széllné Hajdú Indira készítette el és mutatta be. A résztvevők egyetértettek abban, hogy gazdagítani fogják a gyűjteményt, mely a munkaközösségi tárhelyen elérhető. Ez után kerekasztal megbeszélést tartottunk a digitális oktatással kapcsolatos tapasztalatainkról, mely összegzését és tanulságait a munkaközösség-vezető elkészíti és a vezetőség számára elküldi, illetve a munkaközösség tárhelyére feltölti.