Főoldal » Árpád Média » Árpád Média Workshop 2021

Árpád Média Workshop 2021

Hangtechnikai alapismeretek címmel indítottunk új workshopot az Óbudai Árpád Gimnázium tanulói számára. Az Árpád Média facebook és Instagram oldalán hírdettük meg.  Összesen 12 fővel indult el a képzés, akik között minden évfolyamról volt egy-két diák. A diákok a közös alkalmakon előadáson és gyakorlati foglalkozáson vettek részt és a kurzus végén feladatot kaptak, amit önállóan kell otthon elkészíteniük.
Ha sikeresen megoldották a feladatokat, akkor a résztvevők közül kerülhetnek majd ki az iskola következő stúdiós diákjai, akik a rendezvényeken segítenek a technikai háttér biztosításában!
A workshop részletei:
1. Bevezetés és hangtechnikai alapismeretekbe
2. Podcast felvétel és hangeszközök beállítása
3. Utómunka (Ableton Live) program segítségével
Keddenként (Október 5., 12., 19.) és az utolsó, egyben záró alkalom, a feladatok közös értékelése: November 2.

A foglalkozásokat Csizmadia Dávid és Kerkuska Máté (11.c) a jelenlegi ÁMÖK stúdiósok tartották.