1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Krónika » Árpádos szereplők az M5 műsorában

Árpádos szereplők az M5 műsorában

Tíz árpádos diák jelent meg a Magyar Televízió kulturális csatornája, az M5 Novum című ismeretterjesztő műsorának február 5-i összeállításában, de a műsorban bemutatott és felvillanó eszközöket napról-napra rendszeresen kb. 80 diákunk használja.

A műsor megmutatta, hogy hogyan találkozhat egy tudományegyetem, egy játékgyártó és egy gimnázium elképzelése egy klubként működő tanteremben. Az összeállításból kiderül, hogy az “élménymatek” akkor az igazi, ha folytonosan alkalmazzuk, és nem csak ünnepnapokon vagy a 100. órán.

Vendégeink voltak Klein Sándor professzor (Pécsi Tudományegyetem) és Barkóczi Edit, termékfejlesztési és marketing vezető (Piatnik). Az árpádos házigazdák Gedeon Veronika tanárnő és Számadó László tanár úr voltak.

A műsor visszanézhető itt (19:25-től).