1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Matematika munkaközösség » Árpádos tanárok sikere a Bolyai matematika csapatversenyen

Árpádos tanárok sikere a Bolyai matematika csapatversenyen

BolyaiNovember 21-én (szombaton) rendezték meg a Bolyai matematika csapatverseny országos döntőjét a Veres Péter Gimnáziumban. A versenyt (idén először) tanár kategóriában is meghirdették, és azt az Árpád Gimnázium matematika munkaközösségének csapata (Besnyőné Titter Beáta, Czinki József, Kézér Ildikó és Koncz Levente) nyerte az ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola és a pécsi ciszterci Nagy Lajos Gimnázium csapatai előtt. Gratulálunk!

A 7. évfolyamos gimnáziumi kategóriában a Pitagoreusok nevű csapatunk (Di Giovanni Bence, Kirchhof Barna, Rassai Erik, Tóth Gellért) is bejutott az országos döntőbe, és ott a 19. helyet szerezte meg. Felkészítő tanáraik: Besnyőné Titter Beáta, Sztojcsevné Fekete Mária, Vajda István és Zombori Anna. Kategóriájukban több mint 500 csapat indult, az ő eredményükhöz is gratulálunk!