1034 Budapest, Nagyszombat utca 19. | Telefon/fax: (+36 1) 388-7120
Főoldal » Angol-Spanyol-Francia-Orosz munkaközösség »  Az Interactive (Virtual) Calendar projekt zárása

 Az Interactive (Virtual) Calendar projekt zárása

Az Interactive (Virtual) Calendar 2022. tavaszán indult útjára, melynek során 5 ország diákjai mutatták be legjellegzetesebb ünnepeiket egymásnak, és folytattak róluk beszélgetést online formában.

Az utolsó online találkozó 2022. november 8-án volt, melynek keretében India és Románia mutatta be ünnepeit. A korábban résztvevő Árpádos diákokon (a 9.a-ból Özeren Nezire, Szekula Flóra, Pesztericz Dóra, a 12.b-ből Kovács Lujza, Nagy Sára, 11.a-ból Imre Boglárka) kívül a 11.a osztály is élvezhette az előadásokat. A főszervező indiai iskola oldalán további információkat is találhatnak az előadásokról.

Nagy köszönettel tartozunk a szervező tanárnak, Belley Kingának és segítőinek, Nyeste Katalinnak és Széllné Hajdú Indirának, hiszen ez a nemzetközi projekt és általában a nemzetközi projektek a diákság számára ablakot nyitnak a világra.